Delfin już w remoncie. Pół roku bez basenu
15 lutego 2018
Jeszcze miesiąc temu kąpali się tu mieszkańcy Woli. Teraz pływalnia stała się placem budowy...
...
Galeria Tybetańska coraz większa
Nie ma chyba osoby, która przejeżdżając przez skrzyżowanie Kasprzaka i Prymasa Tysiąclecia nie zwróciłaby uwagi na kolorowe murale, zarówno na murach przy skarpie, jak i na betonowych słupach pod wiaduktem. Z każdym rokiem prac jest coraz więcej.
a właściwie: placem przebudowy. W budynku Delfina na rogu Kasprzaka i Korczaka rozpoczęła się wymiana elewacji oraz systemu wentylacyjnego i okien, a także termomodernizacja. Największą nowością dla klientów będzie z pewnością szatnia rodzinna. Delfina czeka też dostosowanie do współczesnych, surowych standardów ekologicznych. W zmniejszeniu poboru wody ma pomóc m.in. zainstalowanie w łazienkach zaworów na fotokomórki. Za wszystko zapłacimy aż 10,4 mln zł.
W związku z remontem obiekt jest całkowicie zamknięty. Z pływalni skorzystamy ponownie dopiero 1 września.
(dg)
.










































