REKLAMA

Wakacje z Warszawy

REKLAMA

Artykuł partnerski

Czy mężczyźni są gotowi na prawdziwy związek z dziewczyną pracującą w branży dla dorosłych?

Czy mężczyźni są gotowi na prawdziwy związek z dziewczyną pracującą w branży dla dorosłych?

Różnorodne usługi erotyczne cieszą się popularnością na całym świecie: striptiz, sprzedaż intymnych zdjęć, wirtualna komunikacja na czatach online, transmisje z kamer internetowych i wiele więcej.

Zaczęliśmy się zastanawiać, jak współcześni mężczyźni postrzegają pracę dziewcząt w branży dla dorosłych. Czy spotykaliby się z dziewczyną w prawdziwym życiu, gdyby dowiedzieli się, że ma doświadczenie w branży dla dorosłych?

Gdy pojawiło się to pytanie, postanowiliśmy przeprowadzić ankietę wśród mężczyzn i poznaliśmy ciekawe historie o reakcji facetów na takie sytuacje i o tym, jak ich relacje z dziewczynami rozwijały się dalej. Publikujemy tutaj najciekawsze odpowiedzi, zachowując anonimowość uczestników.

Maxim, 34 lata: żonaty z byłą modelką kamery internetowej

Dla tych, którzy nie wiedzą, wyjaśnijmy, że modele kamer to dziewczyny, które transmitują obraz za pośrednictwem kamery internetowej i komunikują się z użytkownikami z różnych krajów na czacie online, zarabiając za to przyzwoite pieniądze. Istnieją specjalne strony internetowe do transmisji, a to jedna z nich, dla której pracowała żona młodego mężczyzny. Co on sam o tym powiedział:

"W tym czasie spotykaliśmy się już od jakiegoś czasu, planowaliśmy zamieszkać razem. Sytuacja robiła się poważna, omawialiśmy różne opcje. Pewnego dnia wspomniała, że pracowała jako modelka na BongaCams. Cóż... oczywiście, nie mogę powiedzieć, że byłem zachwycony. Trochę straciłem panowanie nad sobą, ale ogólnie nie wpłynęło to na moje nastawienie. Ona przechodziła wtedy przez trudny okres, potrzebowała pieniędzy, a okazja pojawiła się sama. Zaczęła dobrze zarabiać, udało jej się zapłacić za drugie studia, kupiła samochód... Nawet nie myślałem, że dziewczyny mogą zarabiać tyle pieniędzy w Internecie! Świetnie się czujemy i cieszę się, że jesteśmy razem."

Antoni, 28 lat: w związku z dziewczyną, która zarabia na sprzedaży swoich intymnych zdjęć

Inną ciekawą historię opowiedział nam chłopak w wieku 28 lat. Powiedział, że zaczął spotykać się z dziewczyną i dopiero potem dowiedział się, że sprzedaje ona swoje erotyczne zdjęcia w Internecie.

"Wiedziałem, że lubi robić nagie fotki... Wiele osób lubi to robić. Ale nie miałem pojęcia, że sprzedaje te zdjęcia komukolwiek. Na początku stresowało mnie to, że w ogóle nie byłem tego świadomy, ale potem stopniowo zdałem sobie sprawę, że lubi czuć się seksownie i zarabiać na tym pieniądze, to podnosi jej pewność siebie. Po poważnej rozmowie o tym wszystkim, wybraliśmy nawet dobry aparat, aby mogła robić fajne zdjęcia. Można powiedzieć, że teraz osiągnęliśmy nowy etap w naszym związku: więcej intymności i wzajemnego zrozumienia."

Iwan, 29 lat: nie ma nic przeciw spotykaniu się z dziewczyną, która pracuje w branży dla dorosłych

Zaczęliśmy też zastanawiać się, co myślą faceci, którzy nigdy nie mieli do czynienia z taką sytuacją. Jak zareagowaliby, gdyby dowiedzieli się, że dziewczyna, która im się podobała, pracuje lub pracowała w przemyśle dla dorosłych? Większość młodych mężczyzn twierdziła, że nie widzi w tym nic złego. Iwan, na przykład, zasugerował, że prawdopodobnie nie będzie miał nic przeciwko temu:

"Myślę, że jeśli naprawdę lubisz dziewczynę, możesz dojść do kompromisu w prawie każdej sytuacji - po prostu musisz tego chcieć! Prawdopodobnie, na początek, dowiem się, co to za praca i dlaczego dziewczyna ją wybrała. Na przykład, jeśli podoba się jej uwaga, którą dostaje, to jest to zrozumiałe. Wiele dziewczyn lubi czuć się atrakcyjnymi - z tego samego powodu robią ciągle selfie i stale publikują stories, uzyskując wiele polubień. Dlaczego na tym też nie zarabiać :) Pamiętam, że kiedyś rozmawiałem z modelką na BongaCams. Powiedziała mi, że jej chłopak wiedział o jej pracy na stronie kamery internetowej i byli w związku przez dłuższy czas. Myślę, że jeśli nie ma zagrożenia dla związku, a para w pełni sobie ufa, to można znaleźć rozwiązanie, które uczyni ich oboje szczęśliwymi. Najważniejsze jest to, że nie powinno być nieporozumień ani wątpliwości. Krótko mówiąc, prawdopodobnie nie miałbym nic przeciwko.

Sądząc po tych i wielu innych historiach możemy powiedzieć, że współcześni mężczyźni nie wykluczają możliwości umawiania się z dziewczyną, która pracuje lub ma doświadczenie w sferze usług dla dorosłych. Co więcej, wielu widzi w tym pozytywne aspekty i otwarcie mówi o swoich poglądach. Większość facetów lubi fakt, że ich dziewczyna jest piękna i wystarczająco uwodzicielska, aby zrobić silne wrażenie i przyciągnąć uwagę wielu mężczyzn. Ponadto wśród zalet wielu zauważa, że dziewczyny zarabiają w przemyśle dla dorosłych dobre pieniądze, co pomaga im być niezależnymi finansowo od facetów. Można zauważyć, że w społeczeństwie jest coraz mniej uprzedzeń, a wraz z szybko rosnącym zapotrzebowaniem na rozrywkę dla dorosłych rozszerza się również zakres usług erotycznych.


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA