Czas na łyżwy. Galeria Północna zaprasza
17 listopada 2019
Przy Trakcie Nadwiślańskim powstaje ślizgawka dla mieszkańców Białołęki. Sprawdzamy ceny.
Na razie w Warszawie panuje jesienna szarówka, ale przy Galerii Północnej już trwają przygotowania do zimy. W tym roku na klientów i mieszkańców dzielnicy czeka nowość w postaci lodowiska. Powstaje ono od strony Traktu Nadwiślańskiego, na terenie, który poza sezonem będzie pełnić funkcję parkingu.
Metro? Tramwaj? Postawmy raczej na metrobus
Jak przed każdymi wyborami na Białołęce rozgorzał polityczny spór o metro. Jedni przywołują niespełnione obietnice, inni sugerują, że jego budowa nie ma sensu. Chciałbym zaproponować inne podejście do tematu.
- Zapraszamy na najbardziej kolorowe lodowisko w Polsce - pisze Galeria Północna. - Odczarujemy mróz, szarugę i krótkie dni. Zaprosimy na lodowisko pełne tęczowych barw, brokatu, światła, muzyki i najlepszej zabawy na lodzie. Nasze lodowisko będzie pod znakiem magicznego, pełnego barw jednorożca.
Wstęp za "piątaka" Otwarcie lodowiska zaplanowano na przełom listopada i grudnia. Dokładny termin będzie uzależniony od pogody.
Ślizgawka będzie mieć powierzchnię ponad 500 m2 i nawierzchnię z prawdziwego lodu, a nie modnego ostatnio, taniego plastiku. Cennik jest łatwy do zapamiętania: za godzinę jazdy na łyżwach zapłacimy 5 zł, za wypożyczenie łyżew - 5 zł, tzw. pingwina do nauki jazdy - 10 zł, kasku - 2 zł. Na miejscu będzie można także skorzystać z szatni (2 zł), a nawet zjeść kiełbasę i oscypek z grilla.
Otwarcie lodowiska zaplanowano na przełom listopada i grudnia. Dokładny termin będzie uzależniony od pogody.
(dg)
.








































