REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuł partnerski

Bio produkty z błyskawiczną dostawą do domu. Poznaj sklep Yesha!

Bio produkty z błyskawiczną dostawą do domu. Poznaj sklep Yesha!

E-zakupy to trend, który z roku na rok rośnie w siłę. Według sondaży - online zamawiamy już nie tylko książki, ubrania czy elektronikę, ale coraz częściej także artykuły spożywcze, szczególnie te z ekocertyfikatem. Szacuje się, że ich sprzedaż w samym tylko 2020 roku wzrosła o ponad 100%. Pierwsze miejsce pod kątem zainteresowania produktami bio niezmiennie zajmuje Warszawa. Szukasz sprawdzonego sklepu w stolicy, gdzie zrobisz ekozakupy bez wychodzenia z domu, a zamówienie odbierzesz nawet tego samego dnia? Czytaj dalej!

Zdarza się, że rezygnujesz z ekozakupów z powodu braku czasu?

Często chcielibyśmy żyć zdrowo, a zamiast tego jesteśmy non stop w biegu. Po całym dniu pracy zdalnej niewiele osób ma siłę przebijać się przez warszawskie korki. Z kolei po ośmiu godzinach w biurze marzymy już tylko o tym, aby złapać metro i jak najszybciej znaleźć się w domu. W efekcie zahaczamy o najbliższy sklep, którego asortymentu nie znamy. W koszyku zakupowym - nieraz z braku lepszych opcji - lądują wtedy artykuły, które zwykle nie są pierwszym wyborem. To wszystko da się zmienić, bo od teraz na terenie stolicybio produkty zamówisz online z dostawą do domu. Sprawdź, jakie to proste!

Yesha - sposób na błyskawiczne i świadome zakupy

Zrobisz tutaj zakupy spożywcze z dowozem w Warszawie, które odbierzesz nawet tego samego dnia o dogodnej dla siebie godzinie. Czy wiesz, że już ponad połowa Warszawiaków deklaruje się, że zamawia żywność do domu regularnie, minimum raz w miesiącu? Jak podkreślają - tak jest szybciej, wygodniej, a do tego wybór jest znacznie większy. Kolejny nowy gracz na warszawskim rynku e-grocery to naturalna odpowiedź na potrzeby mieszkańców metropolii. W asortymencie sklepu znajdziesz szeroki wybór produktów bio m.in.:

  • ekologiczne owoce i warzywa,

  • kasze, ryże, makarony, rośliny strączkowe,

  • masła orzechowe, bakalie, oleje tłoczone na zimno,

  • kawy, herbaty, zioła, przyprawy i wiele więcej!

Zamiast więc tracić całe popołudnie na zakupy i stanie w kolejkach, uzupełnij kuchenne zapasy online bez wychodzenia z domu. A wolny czas przeznacz na to, co kochasz najbardziej. Na spacer, trening, spotkanie z przyjaciółmi, zabawę z dziećmi czy po prostu na relaks z dobrą książką i kubkiem ulubionej herbaty.


Wybieraj odpowiedzialnie. Kupuj BIO

Po żywność ekologiczną sięgamy z różnych powodów. Jedni, aby poczuć się lepiej, drudzy - chcąc zadbać o środowisko. Są i tacy, którzy podążają za modą na bycie eko, żywieniowymi trendami albo zwyczajnie chcą spróbować czegoś nowego. I bardzo dobrze! Produkty z zielonym listkiem warto wybierać na co dzień. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Nieprzetworzone jedzenie bio jest zdrowsze.

Wybierając owoce i warzywa ekologiczne, masz pewność, że są one wolne od syntetycznych nawozów, metali ciężkich, szkodliwych środków ochrony roślin, GMO. Do nawożenia gleby stosuje się w tym przypadku wyłącznie naturalne nawozy oraz komposty. W celu ochrony przed szkodnikami też często korzysta się z naturalnych metod - np. sadzi się w sąsiedztwie gatunki roślin, które odstraszają owady. Kupując bio, dbasz więc o zdrowie swoje i swojej rodziny, a także o środowisko oraz zachowanie bioróżnorodności.

Większe zakupy? Żaden problem!

Każdy ma swoje ulubione produkty, których używa w kuchni w większych ilościach. W takich sytuacjach warto czasami pomyśleć od razu o wielopaku oraz o jednych, dużych zakupach. Dzięki temu wszystko, co trzeba, jest zawsze pod ręką. Ankietowani Warszawiacy pytani w różnorodnych sondażach o korzyści płynące z e-zakupów spożywczych wskazują m.in. na brak konieczności dźwigania ciężkich toreb czy też zgrzewek wody. Ty również lubisz kupować w opakowaniach zbiorczych, lecz nie zawsze masz czas/możliwość, żeby do sklepu jechać samochodem? Zamawiając online w Yesha, ta kwestia rozwiązuje się sama. Duże, ciężkie zakupy zawsze otrzymujesz prosto pod drzwi swojego mieszkania w Warszawie. Jeśli więc potrzebujesz zrobić większe zapasy, korzystaj śmiało!

Podaruj czas swoim najbliższym

Zdrowe zakupy spożywcze online to doskonała opcja na co dzień. Tym bardziej że oferta z żywnością bio jest sukcesywnie rozszerzana. Warto z tego korzystać! Zamiast marnować czas na stanie w kolejkach, podaruj go swoim najbliższym, a po ekologiczne owoce, warzywa oraz inne produkty bio zajrzyj do sklepu spożywczego Yesha. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz do codziennego gotowania. Zamów i odbierz swoje zakupy bez wychodzenia z domu jeszcze tego samego dnia!


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

REKLAMA

REKLAMA