REKLAMA

Bemowo

różne »

 

Bilety trzeba zaklepać przez internet

  4 kwietnia 2008

Co łączy otwarcie bemowskiego amfiteatru z Euro 2008?

REKLAMA

Na uroczystym otwarciu bemowskiego amfiteatru zagra Kate Ryan, Kasia Cerek-wicka i zespół Queens. Każdy, kto zechce na żywo podziwiać zaproszone gwiazdy, musi przez internet zamówić sobie bilet.

Chociaż odbiór techniczny amfiteatru w Parku Górczewska nastąpił jeszcze w poprzednim roku, władze dzielnicy zdecydowały, że obiekt udostępnią mieszkań-com dopiero wczesną wiosną. - Będzie cieplej i mieszkańcy z pewnością licznie przybędą na otwarcie - mówił Krzysztof Zygrzak z bemowskiego ratusza. Teraz władze obawiają się, że mieszkańcy przybędą zbyt licznie i wydają limitowaną liczbę karnetów wstępu. Tłumaczą, że zadaszony obiekt może przyjąć jednocześnie tysięczną widownię, która w wygodny sposób będzie mogła oglądać występy sce-niczne.

Szczegóły na temat zasad bezpłatnego wstępu dla mieszkańców ukażą się 9 kwietnia na stronie www.bemowo.waw.pl. W tym celu został stworzony profesjo-nalny program do zapisów na bilety przez internet. Wszyscy, którym nie uda się dostać wejściówek, będą mogli oglądać koncerty na dwóch telebimach, ustawio-nych na terenie parku. Uroczyste otwarcie planowane jest na 25-27 kwietnia.

A oto trzydniowy program artystyczny

  • 25 kwietnia o godz. 17.30 zaplanowano część oficjalną. Następnie w godzinach 18.30-22.00 przewidywane są występy gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej: zespołu Queens, następnie Kasi Cerekwickiej oraz Kate Ryan. Imprezę poprowadzą Aleksandra Woźniak z Andrzejem Niemirskim. Na koniec będzie 15-minutowy pokaz sztucznych ogni.

  • 26 kwietnia to Międzynarodowy Dzień Tańca. Zwieńczeniem tego dnia będzie wieczorny koncert "Tańce Świata" w wykonaniu klarnecisty Wojciecha Mrozka, któremu towarzyszyć będą dwa doskonałe i uznane w Europie zespoły: Grupa wokalna Horyna oraz Filharmonicy Riwnieńscy z Ukrainy. Program składający się z autorskich aranżacji tańców bałkańskich, karpackich, greckich i żydow-skich był z wielkim sukcesem wykonywany w kilku miastach Polski i Europy, wzbudzając za każdym razem ogromny aplauz publiczności.

  • Niedziela (27 kwietnia) upłynie pod znakiem święta muzyki dla młodych war-szawiaków. Będzie to festiwal muzyki coverowej wykonywanej przez amator-skie zespoły młodzieżowe z całej Polski. Dodatkową atrakcją będą zawody o randze mistrzostw Polski w naśladowaniu gry na gitarze pod nazwą Air Guitar. Po rozdaniu nagród zwycięzcom festiwalu (przez jury składające się ze zna-nych muzyków rockowych), trzydniowe wydarzenia zakończy koncert zespołu Acid Drinkers.

Agnieszka Pająk-Czech


 

REKLAMA

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Twój może być pierwszy...

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuły sponsorowane

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break