REKLAMA

REKLAMA

Artykuł partnerski

Agencja rekrutacyjna nieodzowna w sprawnym procesie rekrutacyjnym

Agencja rekrutacyjna nieodzowna w sprawnym procesie rekrutacyjnym

Wśród niektórych kierowników i managerów nadal panuje przekonanie, że proces rekrutacyjny nie wymaga zbytniego zaangażowania i można nim obarczyć niedoświadczone w tej dziedzinie osoby. Najczęściej obciążane tym zadaniem są kadry HR i manager zespołu. Mała orientacja na rynku pracowniczym oraz brak podstawowej wiedzy często powodują przedłużenie procesu, a co za tym idzie: większe koszty. Bo przecież czas to pieniądz.

Dzięki skorzystaniu z usług agencji headhunterskiej rekrutacja przebiega szybciej i sprawniej, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. Specjaliści posiadają rozbudowaną bazę danych kandydatów, dzięki czemu są w stanie znaleźć odpowiedniego pracownika na odpowiednie stanowisko o wiele szybciej niż przeładowane dodatkową pracą kadry HR. Kierownik zespołu nie musi też martwić się o umieszczanie oferty pracy na różnych portalach pracy i czuwać nad procesem. Powierzenie obowiązków profesjonalistom pozwala odciążyć zespół HR oraz managerów od dodatkowych obowiązków i umożliwia im skupianie się na bieżących zadaniach.

Agencja rekrutacyjna Veritas Recruitment nie tylko posiada bazę kandydatów, ale też jest świetnie zorientowana na rynku pracowniczym. Dzięki temu eksperci od rekrutacji wiedzą, w jakich gałęziach i branżach szukać odpowiednich ludzi. Skupiają się przede wszystkim na działach e-commerce, marketing czy digital. Są doświadczeni w prowadzeniu rekrutacji SEO/SEM, managerów e-commerce i digital managerów.

Celem agencji headhunterskich jest budowanie pozytywnego wizerunku firm oraz ich właścicieli. Warto zaufać ekspertom i odciążyć swoją firmę.


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

REKLAMA

REKLAMA