REKLAMA
REKLAMA

A może szkoła ProFuturo

11.07.2016 14:12 #AndrzejH
Jaka waszym zdaniem jest najlepsza szkoła dla waszego dziecka? Teraz wybór szkół jest bardzo duży, dlatego zastanawiam się jaka szkoła dla mojego dziecka będzie najlepsza. Niedługo będzie szła do szkoły podstawowej i tak zastanawiam sie jaka będzie najlepsza.Bo znajomy zaproponował mi szkołę Pro futuro i się nad nią zastanawiam
16.07.2016 18:41 #Mirella
A mozee tak szkoła dwujęzyczna ? Brałas pod uwagę coś takiego? Ja chciałabym posłać dziecko własnie do takiej szkoły. Przegladamy oferty szkół i zastanawiamy się gdzie będzie najlepiej. Interesuje nas szkoła Szkoła Pro Futuro, słyszeliście o niej ?
17.07.2016 17:05 #Kazimiera
Słyszałam już wiele na temat tej szkoły. Spotykałam się z różnymi opiniami ale te pozytywne można częściej spotkać. Szkoła po za tym ma dobre wyniki z egzaminów i stoi wysoko w rankingach więc na pewno jest to miejsce warte zainteresowania.
24.07.2016 19:35 #MagdalenaR
W dzisiejszych czasach znalezienie odpowiedniej szkoły dla naszego dziecka wiąże się z tym, że szukamy tego już od najmłodszych lat. Sama ślędze wyniki szkół w stolicy by zdecydować jaka będzie dla mojego dziecka najlepsza, i szkoła Pro Futuro, bardzo dobrze się zapowiada.
30.07.2016 00:38 #Danka
Wydaje mi się, ze warto zadbać o edukacje i naukę języka angielskiego już od najmłodszych lat. Teraz jest wiele szkół takich jak ta http://www.profuturo.edu.pl/ , które są dwujęzyczne a co za tym idzie dziecko szybciej uczy się języka. Moim zdaniem to najlepsze rozwiązani
REKLAMA
07.11.2016 10:54 latarenka
Też uważam, że szkoła Pro Futuro ma bardzo fajną ofertę edukacyjną. Wiem, że jest ona dość droga jednak jeżeli ma się możliwości finansowe to dlaczego by nie zainwestować w odpowiednią edukację dziecka? Szkoły państwowe nie mają tak bogatej oferty edukacyjnej i klasy są o wiele większe więc pomyśl nad wyborem :)
09.11.2016 12:57 #lepka
Też zastanawiam się nad tą szkołą. Moim zdaniem dobra edukacja od początku nauki to zbieranie owoców później. Dzieci chłoną jak gąbka więc myślę że dwa języki będą ok, podejrzewam, że jest to łatwa forma nauczania bez nacisków. Chciałabym żeby moje bliźniaki, miały dobre wykształcenie, żeby w nich to zaszczepić, z chęcią dowiem się więcej o profuturo ich sposobach nauczania. Mają zaplecze dydaktyczne bardzo bogate, co do sportu też słyszałam, że może nie nacisk, ale nie oszukasz ich lewym zwolnieniem z WFu. Mnie to się podoba bo uważam,że dzieci teraz naprawdę mało się ruszają. Boisko mają rewelacyjne.
13.11.2016 13:54 margaretka
Dużo dobrego słyszałam o tej szkole Pro Futuro. Sama się nad nią zastanawiam, bo za rok moja córka idzie do szkoły. W takiej prywatnej na pewno dziecko ma większe możliwości rozwoju, chociażby dzięki temu, że klasy są mniej liczne. Widzę na stronie, że mają też ciekawe sekcje sportowe. No i najważniejsze dla mnie jest to, że to szkołą dwujęzyczna, a teraz bez dobrej znajomości angielskiego ani rusz..
14.11.2016 22:16 #balboa
Również stoje przed wyborem szkoły dla mojego syna. M.in jest nią szkoła http://www.profuturo.edu.pl/ , Mam do niej troszkę dużo kilometrów ale pracuje zdalnie także to chyba jedyny mały minus. Słyszałam o szkole same pozytywy, m.in o osiągnięciach sportowych i edukacyjnych. Czy ktoś może jednak wie jak duże są klasy, czy nauczycielki przykładają się w miare możliwości do każdego dziecka ? Czy wybierają tylko prymusów i ich szlifują ?
15.11.2016 13:31 malvinka_
balboa, z tego, co widziałam na stronie Pro Futuro, to klasy mają do 18 uczniów. Wg mnie super, bo w państwowych podstawówkach to chyba nieraz ok. 30 jest. Szkoła może pochwalić się wieloma sukcesami, więc raczej nie wydaje mi się, żeby nauczyciele skupiali się tylko na wybranych uczniach. Zresztą po to się płaci, żeby nauczyciele do każdego dziecka się przykładali :)
15.11.2016 14:02 balbina
Ja również słyszałam sporo dobrego o Pro Futuro, więc chętnie podzielę się wiedzą. Córka mojego kolegi tam uczęszcza, więc mam wiadomości można powiedzieć "z pierwszej ręki" :) Możesz być spokojna, bo nie istnieje tam zjawisko faworyzowania któregokolwiek z dzieci. Nauczyciele poświęcają każdemu uczniowi tyle samo czasu i uwagi, a co fajnie - dziecko może samo rozwijać swoje talenty i zainteresowania. Wybór zajęć dodatkowych jest bardzo duży - od sportowych typu judo, karate, pływanie, tenis etc. po zajęcia kreatywne np. warsztaty z astronomii, archeologii, chór, gra na instrumentach itp. Najważniejsza jest jednak nauka języków, a wiadomo - to przyszłość. Nie do końca orientuje się tylko, jakie formalności trzeba dopełnić. Czy ktoś ma taką wiedzę?
15.11.2016 17:52 malvinka_
balbina, super, dzięki za komentarz. Skoro córka kolegi chodzi do tej szkoły i jest zadowolona, to chyba najlepsza rekomendacja :) Wg mnie właśnie bardzo fajne jest to, że jest tyle zajęć dodatkowych do wyboru w szkole Pro Futuro, dziecko naprawdę może się rozwijać wszechstronnie. Odnośnie formalności, to widziałam u nich na stronie, że jest dokładnie opisany proces rekrutacji. Na początek na pewno należy wypełnić formularz rekrutacyjny.
15.11.2016 19:00 #xxx
O tak sama zastanawiam się nad szkołą http://www.profuturo.edu.pl/ . Moim plusem dla tej szkoły to fakt iż te klasy liczą tylko 18 dzieci. Nauczycielka jest w stanie skupić się na każdym z uczniów, nie musi się przy tym dwoić i stroić :) No i ta aktywność sportowa, coś czuje że moje dziecko się spełni w tej podstawówce
15.11.2016 21:05 #Kira
Też uważam, że szkoła Pro Futuro ma bardzo fajną ofertę edukacyjną. Wiem, że jest ona dość droga jednak jeżeli ma się możliwości finansowe to dlaczego by nie zainwestować w odpowiednią edukację dziecka? Szkoły państwowe nie mają tak bogatej oferty edukacyjnej i klasy są o wiele większe więc pomyśl nad wyborem :)
15.11.2016 21:06 #snobka
Niewiele osób stać na takie szkoły
REKLAMA
15.11.2016 21:15 #Kira
Owszem szkoła Pro Futuro jest droga i nie każdy może sobie na nią pozwolić jednak gdy są takie możliwości myślę, że warto to zrobić. Główną zaletą takich szkół jest właśnie to, że mają 2 języki i dużo zajęć dodatkowych,których raczej brakuje w szkołach państwowych
15.11.2016 21:21 #wika
Ja nie wiem czy posłałabym tam dziecko bałabym się, ze te wszystkie zajęcia przytłączą dziecko
15.11.2016 21:22 #rokira
Dla mnie ważne jest to by dziecko miało dobrych nauczycieli i dobrze czuło się w szkole a zajęcia dodatkowe zawsze mogę zorganizować sama
15.11.2016 21:31 #Kira
Według mnie takie zajęcia raczej nie przytłaczają dziecka lecz je rozwijają. Rodzice którzy posyłają dzieci do Pro Futuro nie muszą dzieciakom organizować dodatkowych zajęć bo wszystko mają w szkole. "rokira" też uważam, że dziecko powinno czuć dobrze się we własnej szkole dlatego ja skorzystałam z 2 tygodni próbnych zanim tam dziecko zapisałam.
16.11.2016 12:47 malvinka_
To prawda, że nie każdego stać na taką szkołę jak Pro Futuro, ale tak jak pisze Kira - jeśli kogoś stać, to czemu by nie wykorzystać tych pieniędzy do zadbania o edukację dziecka? Nie wydaje mi się też, żeby zajęcia dodatkowe miały przytłaczać dziecko. Przecież to chyba też nie chodzi o to, żeby uczęszczało na wszystkie, tylko na wybrane, te, co go interesują :)
21.11.2016 12:20 #tosia9
Dużo dobrego słyszałam o tej szkole. Moje dziecko jeszcze tam nie chodzi, ale też zastanawiam się nad posłaniem tam córki w przyszłym roku. Wg mnie jednym z największych plusów jest to, że to szkoła dwujęzyczna, a teraz bardzo dobra znajomość języka angielskiego to podstawa. Przekonuje mnie też to, że w Pro Futuro są bardzo fajne sekcje sportowe, do tego nauka programowania. Super to wszystko wygląda.
21.11.2016 12:30 #Roman Wasilewski
#Kira napisał(a) 15.11.2016 21:15

Owszem szkoła Pro Futuro jest droga i nie każdy może sobie na nią pozwolić jednak gdy są takie możliwości myślę, że warto to zrobić. Główną zaletą takich szkół jest właśnie to, że mają 2 języki i dużo zajęć dodatkowych,których raczej brakuje w szkołach państwowych
Ale nie każdy chce by dziecko chodziło do prywatnej szkoły.
Na Bemowie Boernerowo jest państwowa podstawówka i gimnazjum. Chodzą do niej dzieci bardzo bogatych rodziców / mających domy w Babicah i okolicach /
Uwierz że nie każdy chce by dziecko chodziło do prywatnej szkoły. I uwierz że na terenie szkoły państwowej też jest full zajęć dodatkowych.
Ostatnio przyszedł do naszej szkoły uczeń z prywatnej podstawówki. Poskarżył się Pani że koleżanka za głośno pisze długopisem / szmer wkładu mu przeszkadza /
21.11.2016 18:21 #Waldemar
Dokładnie. Nie każdy ma ochotę posyłać dzieci do szkół prywatnych. Mimo że go stać. Moje dzieci ukończyły szkoły państwowe i dostały się na bardzo dobre studia. Opanowały języki. Nie szkoła, nie czesne a chęci i charakter są drogą do sukcesu. Wysokie czesne nie gwarantują niczego poza wydawaniem pieniędzy.
27.12.2016 17:41 Polia
No dobrze, może jeżeli dziecko będzie się chciało uczyć to i tak się będzie uczyło niezależnie czy jest to szkoła prywatna czy państwowa. Tylko dla mnie jest też ważny aspekt podejścia pedagogów, a gdzie w szkole publicznej znajdziesz takiego, który uczy z powołania i wspiera dzieciaki? Bardzo rzadko się tacy zdarzają. W Pro Futuro jest na tyle dogodnie, że grupy nie są liczne, więc każdemu z dzieci można poświęcić więcej czasu. Nauczyciele mają możliwość dostrzec czym się dziecko interesuje, bo bardziej je poznają przez ten czas. Jest do wyboru wiele zajęć dodatkowych, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie i się rozwijać w kierunku zainteresowań. Więc myślę, że jednak Pro Futuro to jest mądra inwestycja w rozwój naszych dzieci.
23.01.2017 11:29 #Maria Leska
Osobiście uważam, że zdecydowanie się na ofertę szkół prywatnych takich jak Pro Futuro jest świetnym pomysłem. Chciałabym jednak zapytać rodziców dzieci, które już uczęszczają do tej szkoły, jak generalnie oceniają to miejsce i oczywiście, ile wynosi tam czesne i czy w ramach opłat za kształcenie, dzieci są dodatkowo objęte jeszcze np. opieką logopedy? Na pewno będę chciała zapisać tam moje dziecko, bez względu na koszty, bo jednak dobre wykształcenie dziecka to dla mnie podstawa.
23.01.2017 20:08 #ejka8
Maria na stronie Pro futuro znajdziesz informację dotyczące " co znajduje się w czesnym " Oczywiście, w cenie jest opieka logopedy, psychologa i pedagoga. Czesne możesz opłacać co miesiąc do 5 dnia miesiąca lub od razu z góry roczne :) Oczywiście zdrowa żywność
24.01.2017 21:10 #gosienka
miałam wielkie chęci zapisania dzieci do tej szkoły, niestety czesne nie jest na moją kieszeń, szczególnie że mam bliźniaki także idą one do szkoły samorządowej. Jest mi niesamowicie smutno, ale co zrobić. Dzieci w profuturo mają ogromne szanse na swój rozwój, z kierunkiem jakie je interesuje, niesamowite w tej szkole jest podejście nauczycieli do dzieci, takie indywidualne,ciepłe i profesjonalne. Wspaniała dwujęzyczna szkoła, która daje dzieciakom szanse na lepszy start w przyszłości.
06.02.2017 23:29 #Gocha
A czy ktoś w końcu napisze jakie jest to czesne?

To co jest zawarte można znaleźć na ich stronie. To, że płatne do 5 każdego miesiąca lub rocznie, to ma mniejsze znaczenie. Podajcie konkretną kwotę w bieżącym roku. Gdzieś czytałam też jakieś przebąkiwania o zwolnieniach z czesnego ale nigdzie nie ma konkretnego info, o co chodzi.

Moje dziecko idzie do szkoły we wrześniu i priorytetem jest SP 150 na Boernerowie, szkoła w zasadzie dla nas rodzinna, do której chodziłam ja, mąż, moja dużo starsza siostra, teść i jego brat. Jest to nasza najbliższa państwowa szkoła, a i tak przeszło 3km. Mimo iż jest to nasz rejon, boje się, że z powodu dużego obłożenia i napływu dzieci z całego miasta, możemy wylądować jak córka koleżanki na Górcach. Czyli dla nas dojazd 40 minut i z przesiadką. Szkoły typu Górce, Szobera, Irzykowskiego, w której sama byłam przez 3 lata, ze względu na 2 języki obce (Sp150 miała wtedy tylko rosyjski) to szkoły blokowisk. Znam ten klimat i wiem, od znajomych, że jeszcze się nasilił. Jeśli ktoś jest z po za najbliższej okolicy szkoły jest wykluczony z klasowego społeczeństwa, no chyba, że równo łobuzuje z lokalnymi.

Dlatego też awaryjne rozpatruję Pro Futuro i Gaudeamus. Tak na prawdę, to dziecko, jak będzie chciało się uczyć, to w każdej szkole się nauczy, niezależnie czy w klasie będzie 15 czy 30 dzieci. Zajęcia dodatkowe nie są dla mnie jakimś priorytetem, bo potrafię dziecku zorganizować dzień. Nawet wolała bym, żeby nie siedziało w szkole dłużej nisz musi. I tak obawiam się, iż początkowo będzie się nudzić :( Niedawno skończyła 5 lat i mimo iż nie chodzi do przedszkola, to co raz ładniej czyta, pisze, wykonuje proste działania matematyczne. Niestety nie odważę się podjąć samodzielnie nauczania domowego.
14.02.2017 11:27 #mateus
No też mnie interesuje to czesne, ale gdzieś czytałem że to zależy na jakie zajęcia zapiszemy dziecko. Powiedzcie mi, jak pójdę na te dwa próbne tygodnie to tam wszystko mi powiedzą, przedstawią? Interesuje mnie wysokość podstawowego czesnego i to co w nim się znajduje, może mi ktoś odpowiedzieć na to pytanie?
23.02.2017 21:08 #Celina
Bardzo bym chciała, posłać moje pociech do szkoły prywatnej takiej jak pro futuro. Oboje są w wieku 10 lat (bliźniaki) i chodzą do szkoły samorządowej, bo nie stać mnie na prywatną. Niestety widać, że szkoła nie poświęca im tyla czasu ile powinna. Jednak jestem bardzo szczęśliwa, że coraz więcej ludzi decyduje się na taką edukacje dzieci, zwłaszcza że uczą tam nie tylko jednego języka. W przyszłości dzięki tej decyzji rodziców, dzieci będą miały większa szanse na odniesienie sukcesu.
23.02.2017 21:22 #Balla
Słyszałam, że są partnerami Cambridge English Language Assessment oraz innych znaczących instytucji. To chyba nie zostawia wątpliwości, że mają bardzo wysoki poziom nauczania.
26.06.2017 17:38 #DobrzanskaA
A jak szukacie szkoły podstawowej na Wilanowie to poczytajcie sobie o szkole niepublicznej im. Wiktorii Wiedeńskiej, szkoła jest prowadzona przez Fundację Varsovia. Moi synowie chodzą do tej szkoły i bardzo ale to bardzo zadowolona. Oceny im się teraz poprawiły, nauczyciele nie narzekają, chwalą. W niepublicznej szkole bylo inaczej, dziwne komentarze itd... Tutaj dzieci czują się dobrze i chcą się uczyć, bo są za to chwaleni i sprawiedlwie oceniani.
12.07.2017 21:05 #Irma
mi sie w tej szkole podoba ciekawy i rozbudowany system nauczania - poza lekcjami też jest sporo zajęć. no i całkiem sporo dzieci korzysta z takich opcji. myślę ze jest to godne uwagi
17.07.2017 12:48 #Lopeas
Fajnym rozwiązaniem może być ta szkoła: sprawdź fajnie to się prezentuje naprawdę jak dla mnie warto tam posłać dziecko.
12.09.2017 16:03 #Dirrka
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie jest bardzo fajną placówką - moja córka tam już drugi rok teraz zaczęła i szczerze mówiąc nie sądziłam, że jej sie tam tak spodoba! świetne miejsce!
16.10.2017 19:06 #daktyl
ZDEDYCOWANIE ODRADZAM SZKOŁĘ PROFUTURO!!! Moje 2 córki tam chodziły. W momencie kiedy w klasie 1 gdzie była moja 6 letnia córka pojawiła się problemy szkoła zaczeła obwiniać rodziców. Zaczęli się mocno mieszać w życie rodzinne i sprawy prywatne, zaczeli proponować psychologow oraz nawet terapię. Pojawily sie jakies sugestie przemocy, molestowania ,ciezko to nawet opisac co Ci psychopaci powymyslali. W momencie kiedy lekko kwestionowalśmy ich propozycje i wskazywali na zaniedbania z ich stony zaczęli straszyć wnioskiem do sądu o ograniczenie praw rodzicielskich. W koncu taki wniosek nawet zlozyli, ale sad oczywiscie sprawe od razu umozylbo nie bylo zadnych podstaw. Moje obie corki po zmianie szkoly od razu odzyly. Mlodsza corka ktora wyrzucili ze szkoly jako 6 letnie dziecko swietnie sie uczy I zachowuje wygrala olimpiade ogolnopolska. Idioci z profuturo o malo co nie zniszczyli nam dzieci i rodziny . Przestrzegam wszystkich!!
05.01.2018 20:45 #aisog22
Od niedawna mieszkam na Bemowie i muszę przenieść od przyszłego roku mojego syna do VII kl. czy mógłbyś mi polecić jakąś przyzwoitą szkołę. Pro Futuro mam bardzo blisko ale jakoś im nie ufam.
10.01.2018 13:36 #bbardzo przykre
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .... b

 825/3106 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 
LINKI SPONSOROWANE

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię mieszkanie
 Skupuję udziały w nieruchomościach, domy, działki, mieszkania za gotówkę (Brwinów, Wołomin, Legionowo). Pomagam w dopełnieniu formalności związanych ze sprzedażą. Zapraszam do kontaktu: 792 401 501

Różne
 *** W dniu 20 maja 2018 roku zagubiono karte miejską o nr 16915355261 ***

Nauka
 Witaj ! ZAPRASZAM CIĘ do zapoznania się z rewolucyjną metodą nauki języka angielskiego w praktyce. Zanim przeczytasz więcej, poznaj moją historię o tym jak uczyłam języka angielskiego.... Pewnego razu musiałam przeprowadzać serię długich rozmów telefonicznych w ramach swojej pracy z kontrahentem z Londynu. Pierwsze rozmowy były dla mnie męką, wielu rzeczy do końca nie rozumiałam. Bałam się, że mogę coś przeinaczyć... Jednak po 5 - 6 rozmowie, poczułam się pewnie i zdałam sobie sprawę, że moja znajomość języka przeskoczyła "oczko wyżej". Tak się też rozpoczęła moja przygoda z nauczaniem języka. Po prostu wtedy polubiłam język angielski... Mail: joanna.angielski@interia.pl Tel: 575 249 030 www.angielski-skype.pl

Kursy, szkolenia
 KURS SCRAPBOOKING i CARDMAKING w PROMOCYJNEJ CENIE - jedynie 199 zł!!! Termin 23.06.2018. Celem kursu jest: - wprowadzenie w tajniki zagadnień scrapbookingowych, przekazanie jak najwięcej uwag technicznych (cennych wskazówek z "życia"), popartych ćwiczeniami oraz samodzielną pracą przy tworzeniu dzieł, Wykonamy na zajęciach kartki metodą scrapbookingową oraz fantazyjne tagi. zapraszam na naszą stronę:www.diamond.edu.pl *Kurs - 10 godz. lekcyjnych. Kurs kończy się wydaniem Uczestnikom Kursu zaświadczenia o ukończeniu kursu na druku MEN. ZAPRASZAMY. Kontakt: Diamond Education, Warszawa, ul. Ratuszowa 11 lok. 309. Tel. 795732851, E-mail: warszawa@diamond.edu.pl


TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.