Więcej "Zegrzyka"!
6 lipca 2007
3 września ma ruszyć lokalne połączenie szynowe z Legionowa przez Wieliszew do Nieporętu.
Jeden dzielnicowy na 8 tysięcy mieszkańców
Wprowadzono nowe rejony dzielnicowych w Legionowie. Teraz jest ich już siedmiu, a nie jak dotychczas - pięciu.
Tymczasem wakacyjna wersja "Zegrzyka" (z Warszawy Gdańskiej do Radzy-mina) kursować będzie w tym roku codziennie od 25 czerwca do 2 września codziennie, zaś po 2 września do końca września - tylko w soboty i niedziele.
Są już plany, by połączenie szynowe z Radzyminem funkcjonowało przez cały rok. Starostwo powiatu legionowskiego chce forsować ten pomysł.
mz
.



































