REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuł partnerski

W Orange Flex możesz korzystać z zasięgu 5G

W Orange Flex możesz korzystać z zasięgu 5G

Chcesz zacząć korzystać z sieci 5G? W Orange Flex to możliwe - oglądaj filmy, graj w ulubione tytułu i przesyłaj pliki bez ograniczeń, jeszcze szybciej niż dotychczas. Co zrobić, aby skorzystać z najnowszej generacji sieci komórkowej? Wystarczy, że spełnisz kilka warunków. Dowiedz się, dlaczego warto dołączyć się do Orange Flex i powiedz #hello5G!

Oferta Orange - 5G z Flexem!

Sieć 5G to najnowocześniejsza generacja sieci komórkowej. To godny następca 4G, który ułatwi Ci streamowanie czy prowadzenie wideokonferencji. Nie lubisz tracić jakości w trakcie oglądania filmów na smartfonie, a może męczy Cię wielogodzinne przesyłanie plików? Z dostępem do sieci 5G te problemy znikną, a Ty skorzystasz z szybkiego internetu bez przeszkód.

Zasięg 5G to szansa dla rozwoju

Będąc w zasięgu 5G, usprawnisz działanie ulubionych aplikacji, które wykorzystują transfer danych. To także szansa na jeszcze szybszy rozwój różnych dziedzin nauki, w tym medycyny. Choć zdalne konsultacje czy operacje mają miejsce już od dawna, to dostęp do sieci 5G usprawni je i wyeliminuje ryzyko pojawienia się różnorakich błędów technicznych. Wspomoże specjalistów w diagnostyce i przesyłaniu informacji o stanie zdrowia pacjentów.

Piąta generacja sieci internetowej to także szansa dla miast, a także osiedli i gospodarstw domowych. Sieć 5G ma wspomóc kierowanie ruchem drogowym, ale także wyeliminować korki czy zagrożenia związane z transportem. Udoskonalone zostaną systemy sygnalizacji świetlnej, które na przykład w przypadku przejazdu pogotowia ratunkowego, policji czy straży pożarnej wspomoże służby w szybszym dotarciu na miejsce wezwania.

Jak zacząć korzystać z zasięgu 5G w Orange Flex?

Dołącz do #orangeflex i zacznij korzystać z dostępu do sieci 5G. To bardzo proste:

1 Telefon obsługujący technologię 5G

Na początku zwróć uwagę na specyfikację telefonu, którego używasz na co dzień. Musi obsługiwać 5G w paśmie 2100 MHz - bez tego używanie najszybszego transferu danych jest niemożliwe. Sprawdź dane techniczne urządzenia, które znajdziesz na stronach producentów lub sklepów operatorów sieci komórkowych.

Jeżeli Twój smartfon nie może korzystać z zasięgu 5G, zaopatrz się w model, dzięki któremu powiesz #hello5G. Będąc w Orange Flex, masz dostęp do oferty Sklepu Flex, gdzie bez problemu wybierzesz telefon, obsługujący dostępną w Orange sieć 5G.

2 Wybierz Plan 80 w Orange Flex

Jeżeli jeszcze nie korzystasz z najelastyczniejszej sieci komórkowej, zainstaluj na smartfonie aplikację Orange Flex. Wybierz Plan 80, który oprócz tego, że umożliwi Ci skorzystanie z #hello5G, to dodatkowo zapewni 100 GB oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w UE.

We Flexie nie tylko czeka na Ciebie nieograniczony dostęp do 5G, ale także elastyczne warunki i brak długoterminowych umów. W Orange Flex nas to nie dziwi. Tak jak sieć komórkowa w aplikacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o #hello5G w Orange Flex? Sprawdź: https://flex.orange.pl/cechy/5g

3 Sprawdź, czy jesteś w zasięgu 5G

Znajdujesz się w Łodzi, Warszawie, a może mieszkasz w Poznaniu? Świetnie! Surfuj po sieci i przesyłaj pliki bez ograniczeń, korzystając z sieci 5G w Orange!

Pamiętaj o tym, że 5G pojawiło się dość niedawno - nie w każdym miejscu w Polsce i na świecie możesz użyć sieci piątej generacji. Chcesz sprawdzić, czy możesz skorzystać w Twoim mieście z 5G? Wystarczy, że zweryfikujesz to na stronie Orange Flex!

4 Korzystaj z szybkości, jaką daje Ci sieć 5G

Masz odpowiednie urządzenie mobilne i wybrałeś Plan 80 w Orange Flex? Jeżeli znajdujesz się w zasięgu 5G, możesz zacząć cieszyć się nieograniczoną szybkością internetu. Przesyłaj pliki, oglądaj filmy w najwyższej rozdzielczości i graj w ulubione tytuły bez przeszkód. Korzystaj z wygody, jaką daje Ci #hello5G i Orange Flex!


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

REKLAMA

REKLAMA