REKLAMA

REKLAMA

Artykuł sponsorowany

Używane samochody z pewnego źródła z dogodnym finansowaniem

Używane samochody z pewnego źródła z dogodnym finansowaniem

Klienci czekają na nowe modele nawet po kilka miesięcy, ponieważ zwyczajnie nie ma ich w salonach. Jest to głównie wynik pandemii, podczas której w wielu miejscach wstrzymano produkcję, a teraz na przykład brakuje do nich części. Nie każdy jednak może pozwolić sobie na czekanie. Jeśli potrzebujesz auta na teraz dobrym rozwiązaniem może być rozejrzenie się za samochodem używanym. Czy jednak nie jest to zbyt ryzykowne?

O ile szukanie samochodów używanych w internecie może rzeczywiście nie być zbyt bezpieczne i wiązać się z tym, że staniemy się właścicielami auta z nieznaną historią awarii i napraw czy nawet przejechanych kilometrów. Wszyscy znamy historie o zaniżaniu przebiegu czy ukrytych wadach, które wychodzą na światło dzienne dopiero w trakcie jazdy - czyli zdecydowanie za późno. Pozostaje wówczas wizyta w warsztacie, no chyba że... wybierzesz swoje nowe używane auto w VW FS STORE.

Jest to sklep, w którym znajdziesz samochody poleasingowe z pewnego źródła. Na klientów indywidualnych czekają modele maksymalnie 8-letnie, biznesowi mają do wyboru auta do 5 lat życia. Nie oznacza to jednak, że nie trafi się o wiele młodszy świetnej jakości pojazd, który wrócił do dealera. STORE dba o to, by każdy samochód był dokładnie przetestowany i w ofercie z dogodnym finansowaniem ma jedynie w pełni sprawne samochody używane z gwarancją i pakietem serwisowym zawartym w miesięcznej racie.

Korzystne finansowanie jak abonament

Jak to możliwe, że możesz jeździć na przykład modelem Škody z ratą już od 550 zł brutto, a nawet 449 zł netto*, jeśli prowadzisz działalność i samochód będziesz użytkować w firmie? Wszystko za sprawą korzystnego finansowania. W VW FS STORE wybierasz takie, jakie najbardziej odpowiada Twoim możliwościom i aktualnym potrzebom. Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na oferty Autonomia Kredyt jak abonament lub Autonomia Leasing jak abonament - w ich przypadku rata może być jeszcze niższa, co odróżnia je od klasycznych form kredytowania czy leasingu. Dzięki temu, że na raty rozkładana jest jedynie część wartości samochodu (a dokładnie przewidziana utrata wartości auta, jaka nastąpi podczas użytkowania przez konsumenta), miesięczne opłaty są niższe, a Ty możesz w tej samej cenie mieć np. lepiej wyposażone samochody używane w swojej firmie.

Dodatkowo nie musisz posiadać gotówki na wpłatę własną - a jeśli ją masz - obniżasz swoją ratę jeszcze bardziej. Zachęcające jest również elastyczne zakończenie umowy. W przypadku leasingu są dwie możliwości zakończenia umowy: wykup auta - wówczas gdy chcesz je zatrzymać - lub zwrot do salonu, jeśli chcesz zmienić samochód z nowszymi technologicznymi rozwiązaniami. Kredyt pozwala zakończyć umowę nawet na trzy sposoby: zostać przy obecnej umowie i nadal użytkować swój samochód, spłacając raty, wykupić go lub oddać dealerowi. Ważne jest to, że czegokolwiek nie wybierzesz, zawsze jest to Twoja decyzja. Więcej samochodów używanych znajdziesz także na Autonomiauzywane.pl.

* Wyliczenia na dzień 16.03.2022 r.


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

REKLAMA

REKLAMA