REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuł partnerski

Rodzinny samochód na wynajem. Jakie auto wybrać?

Rodzinny samochód na wynajem. Jakie auto wybrać?

Jaki właściwie powinien być idealny samochód rodzinny? Na jakie cechy i wyposażenie warto zwrócić uwagę przed zakupem? Jak najprościej i przede wszystkim bezpiecznie sfinansować ten niemały wydatek?

W chwili podejmowania decyzji o konieczności inwestycji w samochód rodzinny, niejednokrotnie spotykamy się z przekonaniem, że to właśnie ten moment, kiedy następuje przełom, w którym zamiast na pierwszym miejscu stawiać swoje indywidualne potrzeby i preferencje musimy postawić na potrzeby i oczekiwania całej rodziny. Szeroki wybór samochodów, które wielkością spełniają warunki rodzinnego modelu auta nie ułatwia zadania, ale jednocześnie sprawia, że możemy lepiej i dokładniej dopasować samochód do swojej rodziny, wcale niekoniecznie rezygnując ze swoich upodobań i przyzwyczajeń.

Jaki więc właściwie powinien być idealny samochód rodzinny?

Niepodważalną kwestią jest poziom bezpieczeństwa jaki oferuje nam dany model auta. Producenci samochodów prześcigają się w szybkości aktualizowania nowych modeli o coraz to bardziej przemyślane systemy bezpieczeństwa, które wspierają kierowcę na drodze, gwarantując komfort i poczucie pewności w każdej sytuacji. Zwykle bezpieczeństwo jest łączone z wielkością samochodu, który oprócz gabarytu sprawiającego wrażenie lepszej kontroli zapewnia również konieczną i pożądaną przestrzeń do rodzinnych podróży. Sam układ wnętrza samochodu okazuje się być nie mniej ważny a, liczne schowki na akcesoria podróżne, systemy multimedialne, które urozmaicają dalekie wycieczki czy praktyczne dodatki, takie jak uchwyty na kubki czy oddzielne nawiewy dla tylnych siedzeń sprawiają, że samochód staje się wymarzonym kompanem podróży. Jednym z ważniejszych kryteriów oceny jest również pojemny bagażnik. W sytuacji kiedy wybieramy się na wakacje może się okazać, że to właśnie od bagażnika będzie zależała jakość naszego wyjazdu. Nie zapominajmy również o tym, że pojawienie się dzieci w naszym życiu zmienia również dotychczasowe, codzienne potrzeby. Niektórzy dziwią się jak duże odległości muszą pokonywać z dziećmi zawożąc je np. do przedszkola, szkoły czy na pozalekcyjne zajęcia. Warto więc zwrócić uwagę na koszty eksploatacji samochodu i jego ekonomiczność.

Możliwości wyboru w Qarsonie

Sam wybór samochodu to jeszcze nie wszystko. Decydując się na inwestycję w nowe auto musimy przede wszystkim zdecydować jaki będzie sposób jego finansowania. Przychodzimy z pomocą, prezentując wygodne, proste i bezpieczne rozwiązanie jakim jest długoterminowy wynajem nowego samochodu na abonament. Qarson wychodzi z założenia, że nie musisz kupować, aby użytkować. Dogodna możliwość wynajęcia samochodu na okres 12 miesięcy pozwala cieszyć się fabrycznie nowym samochodem, dopasowanym dokładnie do Twoich aktualnych potrzeb w ramach stałej, miesięcznej opłaty abonamentowej. Koszt opłaty abonamentowej jest ustalany na etapie realizowania formalności związanych z najmem auta a dzięki temu, że kwota ta pozostaje niezmienna możesz ze spokojem zaplanować budżet na nadchodzący rok, nie martwiąc się o żadne inne koszty związane z posiadaniem nowego samochodu. Nie musisz prowadzić firmy, aby podpisać umowę abonamentową! Nasza oferta jest skierowana do osób fizycznych, tak aby korzystanie z samochodu było proste i przyjemne.

Zastanawiasz się jak to wygląda?

To banalnie proste. Na stronie internetowej www.qarson.pl przeglądasz dostępne modele samochodów, które spełniają oczekiwania zarówno Twoje jak i Twojej rodziny. Dostępna oferta modeli kombi oraz samochodów SUV, pozwala na dopasowanie właściwego auta w oparciu o markę, rozmiar i dedykowane parametry. Kolejnym krokiem jest kontakt z wyspecjalizowanym doradcą Qarsona, który przeprowadzi Cię przez proces rezerwacji samochodu i zrealizuje za Ciebie wszystkie formalności, łącznie z rejestracją samochodu. Dodatkowym plusem oferty abonamentowej jest gwarancja niezawodności, której tak bardzo potrzebujemy kiedy w naszym życiu pojawiają się dzieci, a cały codzienny rytm przyspiesza tempa. Otrzymujesz fabrycznie nowy samochód objęty gwarancją producenta dzięki czemu nie musisz się martwić jego stanem technicznym czy możliwymi awariami. Po prostu korzystasz i cieszysz się z prowadzenia. Każda usługa przeglądów i serwisowania jest zawarta w miesięcznej opłacie abonamentowej. Zyskujesz również pakiet 10 tysięcy darmowych kilometrów i zapominasz o tym czym są koszty eksploatacji samochodu.

Dlaczego wynajem trwa 12-miesięcy?

Okres 12 miesięcy, czyli najem długoterminowy to celowo dobrana ilość czasu, aby użytkownik mógł zapoznać się z formą funkcjonowania umowy abonamentowej oraz sprawdzić czy ten rodzaj finansowania samochodu jest dla niego odpowiedni. To również sposób na to, aby każdy klient co rok mógł zmieniać samochód na fabrycznie nowy model dopasowany do zmieniających się potrzeb. Jeśli zdecydujesz się przedłużyć umowę po roku możesz wybrać kolejny, interesujący Cię model samochodu.

Z roku na rok zmieniają się nasze priorytety i preferencje, formuła auta na abonament pozwala nadążyć za zmianami, które zachodzą w naszym życiu i sprawia, że nasz samochód jest z nami zawsze w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie, zapewniając nam komfort i elastyczność.

Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że auto na abonament to najlepsze rozwiązanie dla Twojej rodziny.


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

REKLAMA

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA