Reklama... Wszędzie reklama...
3 listopada 2014
W gazetach reklamy, w kinie reklamy, w telewizji reklamy, na ulicach reklamy...
Faktycznie, pomijając fakt, że odpalając telefon ma się natłok reklam, przejście chodnikiem powinno być chwilą wytchnienia.
Jaka będzie po przebudowie główna ulica Bródna?
- ZDM ogłasza kolejne przetargi a projektu rewitalizacji Kondratowicza jak nie było, tak nie ma. Nadal nie chcą go upublicznić. Ciekawe dlaczego - zastanawia się na Facebooku jeden z mieszkańców. Inny zaś sugeruje, że zapewne drogowcy mają coś do ukrycia. Czyżby?
Acz niechybnie dążymy do chwili, kiedy po otwarciu puszek sardynek zaproponują nam one jeśli nie tani kredyt, to przynajmniej wygodną pościel dla alergików...
(red)
Twórz z nami "Migawki z okolicy"! Widzisz coś ciekawego, denerwującego, śmiesznego, wartego uwagi? Przyślij nam zdjęcia wraz z krótkim opisem na adres redakcja@gazetaecho.pl.








































