Pożar w domu na Nowodworach
21 lipca 2017
Rano z okien opuszczonego budynku na rogu Światowida i Grzymalitów wydobywały się kłęby dymu.
- Wewnątrz nie było ludzi - dowiedzieliśmy się w wydziale prasowym. - Lokal na poddaszu, w którym doszło do zaprószenia ognia, był prawdopodobnie wykorzystywany przez osoby bezdomne.
Outlet na Annopolu zakorkuje Białołękę?
Ruszyła budowa największego w Warszawie outletu. Już za rok na Białołękę zaczną przyjeżdżać tysiące klientów. Czy dzielnica jest przygotowana na tak wielką inwestycję?
Pustostan na Nowodworach płonie regularnie. O wydobywających się z okien kłębach dymu pisaliśmy m.in. 19 września 2015 roku. Również wtedy pożar został zaprószony prawdopodobnie przez bezdomnych, którzy zdążyli opuścić niebezpieczne miejsce przed przybyciem strażaków.
(dg)
.







































