Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policja prosi o kontakt
dzisiaj, 06:40
Policjanci z komendy na warszawskiej Ochocie opublikowali zdjęcie mężczyzny, który może mieć bezpośredni związek ze sprawą przestępstwa na tle seksualnym. Każdy, kto zna jego tożsamość, proszony jest o kontakt pod całodobowym numerem telefonu.
Policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa III prowadzą postępowanie w sprawie przestępstwa na tle seksualnym. Do zdarzenia doszło 29 czerwca między parkiem Cietrzewia a rogiem ul. Karatowej i Dukatowej - około godziny 21:40.
Publikacja wizerunku i apel o pomoc
Na zdjęciach publikowanych przez policję niezbyt wyraźnie widać mężczyznę, który - zdaniem funkcjonariuszy - może mieć bezpośredni związek z tym przestępstwem.
Wszystkich, którzy go rozpoznają lub dysponują informacjami mogącymi pomóc w ustaleniu jego tożsamości, policja prosi o kontakt. Można dzwonić pod numer: 47 723-93-48 lub całodobowy numer 47 723-93-50. Informacje można również przesłać mailowo na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.
Policja prosi, by nie ignorować sytuacji. Nawet pozornie niewielka wskazówka może okazać się kluczowa dla śledztwa.
red































































