REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuł partnerski

Podziękowania ślubne dla rodziców na wesoło

Podziękowania ślubne dla rodziców na wesoło

Dziękować można na różne sposoby. Niektórzy lubią bardziej oficjalne formy - inni z kolei preferują podziękowania z przymrużeniem oka. Jeśli należysz do drugiej kategorii, poniższe wskazówki mogą okazać się pomocne przy przygotowywaniu niespodzianki dla rodziców celem uhonorowania ich wkładu w przygotowywanie uroczystości weselnej.

Dla pary młodej podziękowania dla rodziców często stanowią nieodłączny element uroczystości. W wielu przypadkach rodzice mają ogromny wkład w przygotowania do ślubu, gwarantując im wsparcie i służąc radą, a nierzadko również pomagając finansowo. Uhonorowanie ich jest więc wspaniałym pomysłem - poczują się docenieni i wyjątkowi. Dlatego wiele par, zamiast dziękować wyłącznie werbalnie, decyduje się również na zakup symbolicznego podarunku czy publiczne wystąpienie podczas ślubnej uroczystości.

Jaki prezent na podziękowanie dla rodziców?

Możliwości jest sporo. W ofercie marek ślubnych, dystrybuujących akcesoria dekoracyjne, zaproszenia, winietki i inne dodatki weselne znajdziesz szeroki przekrój symbolicznych podarunków, które możesz wykorzystać celem powiedzenia "dziękuję" w bardziej uroczysty sposób. Na stronie artMA możesz kupić na przykład pudełka z podziękowaniami, grawerowane dyplomy, statuetki czy drewniane skrzynki. Taki dyplom podziękowanie dla rodziców czy podobne rekwizyty możesz wręczyć przy okazji zaaranżowanego podczas wesela przemówienia, czy innego rodzaju niespodzianki. Warto sprawdzić jakie inne podziękowania dla rodziców znajdziecie w sklepie artMA.


Karafka i szklanki z grawerem dla rodziców

Śmieszne podziękowania dla rodziców - co wybrać?

Jeśli chcesz wywołać uśmiech na twarzy rodziców, dobrym pomysłem może okazać się wykorzystanie zabawnego wierszyka czy odwołanie się do śmiesznych sytuacji w pisemnym podziękowaniu. Inny sposób to przemycenie zabawnych wspomnień w przemowie. Może opowiesz o wydarzeniach z dzieciństwa, które dziś wzbudzają w Was w wesołość, ale również czułość? Rodzice będą mieli okazję do śmiechu, ale z pewnością się także wzruszą.

Możesz również zacząć od piosenki, która coś dla Was znaczy. Państwo młodzi mogą wciągnąć swoich rodziców na parkiet, a po wspólnym tańcu - przejść do oficjalnej części z przemową i wręczeniem prezentów.

Świetnym sposobem jest również wyświetlenie zabawnego filmu, który będzie stanowił preludium do wręczenia prezentów. Możesz stworzyć go na bazie domowych archiwaliów, uwieczniających wspólne chwile z rodzicami. Nawet jeśli dysponujesz tylko zdjęciami, możesz przygotować pokaz slajdów, który świetnie sprawdzi się jako substytut filmu.

Warto pamiętać, że nie każdemu rodzicowi spodoba się publiczna przemowa wraz z wręczeniem prezentu. Niektórzy mogą poczuć się skrępowani i zawstydzeni, skupiając na sobie wzrok wszystkich gości. To państwo młodzi najlepiej znają swoich rodziców i wiedzą, jaka forma podziękowań najlepiej sprawdzi się w ich przypadku. Jeśli czujesz, że rodzic nie będzie czuł się swobodnie w takiej sytuacji, może lepiej wręczyć mu podarunek za kulisami?


Statuetka dla rodziców z grawerem

Podziękowania dla rodziców na weselu - na co się zdecydować?

Niezależnie od tego, na jakie rozwiązanie się zdecydujesz, warto pomyśleć również o dodatkowym prezencie dołączonym do tego symbolicznego, jak podziękowanie dla rodziców skrzynka czy dyplom.

Oprócz podarunków fizycznych, jak biżuteria czy zegarki, dużą popularnością cieszy się również kupowanie "doświadczeń". Wspólny weekend w SPA z pewnością ucieszy rodziców i pozwoli Wam odprężyć się w rodzinnym gronie po trudach przygotowań do ślubu. A może zaprosicie rodziców na wspólną kolację?

Taki dodatkowy podarunek nie jest obowiązkowy, jednak z pewnością sprawi rodzicom radość!


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

REKLAMA

REKLAMA