REKLAMA

Artykuł sponsorowany

Najłatwiejsze odchudzanie - tylko z dietą pudełkową

Najłatwiejsze odchudzanie - tylko z dietą pudełkową

Jeśli masz dość ciągłego liczenia kalorii, znudziły Ci się wciąż te same fit-sałatki, a najbardziej na świecie nie lubisz gotować (albo lubisz, jednakże efekt kulinarnych eksperymentów Cię nie zadowala) to najwyższa pora oddać te zadania profesjonalistom. Czas odczarować redukcję nadmiernej masy ciała i przekonać się, że może być ona dziecinnie prosta. A przy tym niezwykle przyjemna i wygodna!

Dlaczego odchudzanie bywa trudne?

Osoby walczące z nadwagą lub otyłością często postrzegają odchudzanie jako trudny proces. Schody zaczynają się już w momencie pierwszych chwil postanowienia, że oto przechodzimy na dietę. Dzieje się tak z powodu wciąż jeszcze tkwiących w nas przekonań na temat jedzenia i nie zawsze służących naszemu zdrowiu nawyków żywieniowych. Skoro dotychczasowe pomysły na codzienne menu doprowadziły Cię do tego, że dziś musisz się odchudzać, oznacza to, że prawdopodobnie Twoje nawyki żywieniowe są do zmiany. Abyś cieszył się smuklejszą figurą, musisz całkowicie wyeliminować złe przyzwyczajenia lub zastąpić nawykami, które nie będą dla Ciebie zgubne. Wszyscy ci, którzy próbowali przełamać wyuczone zachowania doskonale wiedzą, jakie to trudne. Nagła ochota na upieczenie sernika tuż po tym, jak spotka nas coś miłego czy mimowolne sięganie po przekąski podczas oglądania TV to tylko przykłady na to, jak przyzwyczajenia mogą rządzić naszymi wyborami. Z tego też względu catering dietetyczny bywa ścieżką, której wybór przekłada się na zminimalizowanie podobnych zachowań - z dietą pudełkową jesz tylko to, co masz w pudełkach. Koniec z gotowaniem, przygotowywaniem dań samodzielnie, ryzykowaniem rozbudzania apetytu poprzez próbowanie przyrządzanych potraw. Wszystko, co jesz, masz dosłownie podstawione pod nos. Smacznego!

Koniec z mozolnym liczeniem kalorii

Za redukcję nadmiernej masy ciała odpowiada deficyt kaloryczny. Aby schudnąć, powinieneś w ciągu dnia jeść mniej, niż wynikałoby to z zapotrzebowania na pokrycie wszystkich Twoich codziennych aktywności. Twój bilans kaloryczny powinien być wyższy niż ten, który zaspokaja podstawową przemiana materii, ale niższy niż zapotrzebowanie ze względu na całkowitą przemianę materii. W innym przypadku dieta jest nieskuteczna - nie ma żadnego magicznego produkty, po którego zjedzeniu schudniesz. Tylko utrzymanie deficytu i konsekwencja pozwolą na dietetyczny sukces. Najlepsze cateringi, takie jak dieta pudełkowa WygodnaDieta.pl umożliwiają konsultacje z dietetykiem, który pomoże Ci w dobraniu menu pod względem kaloryczności, tak, aby odchudzanie rzeczywiście działało. Z uwagi na to, że będziesz chudnąć i być może zmienisz tryb życia, zapotrzebowanie na kalorie również może się zmieniać - masz prawo wówczas zmienić kaloryczność diety, jak również jej rodzaj (np. na dietę wegańską, bezglutenową, dla sportowców itp.). To, za co inni uwielbiają diety pudełkowe to wygoda, z jaką przychodzi utrzymanie odpowiedniego deficytu - nic nie trzeba obliczać, wystarczy delektować się pysznościami.

Smaczna dieta? To możliwe!

Walcząc z kilogramami, a tym samym starając się utrzymać ujemny bilans kaloryczny, łatwo wpaść w pułapkę "obcinania" kalorii gdzie tylko się da. W skrajnych przypadkach dieta robi się mało urozmaicona, składa się ciągle z tych samym, powtarzalnych do znudzenia produktów, a my tracimy jakąkolwiek przyjemność z jedzenia. To nieprawda, że odchudzanie musi opierać się na jałowych posiłkach, bo taka jest cena skutecznej redukcji. Odchudzanie będzie skuteczne i trwałe, jeśli posiłki zjadać będziemy ze smakiem, wyrabiając prawidłowe nawyki i nie czując potrzeby powrotu do dawnego sposobu odżywiania. Tymczasem z cateringiem dietetycznym posiłki są tak smaczne, że wręcz czekasz, aż przyjdzie pora na rozpakowanie kolejnego pudełka. W ramach ustalonego limitu kalorii znajdzie się nieraz miejsce nawet na przepyszny deser!

Jeśli jesteś zainteresowany dietą pudełkową w Warszawie, poszukaj menu idealnego dla siebie. W stolicy działa mnóstwo cateringów, wśród których z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Warto wybrać taką dietę pudełkową, która umożliwia konsultację z profesjonalnym dietetykiem, zmianę wybranej diety w czasie jej trwania, uwzględnia Twoje specyficzne potrzeby żywieniowe. Odchudzanie stanie się wówczas łatwe i skuteczne.


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA