REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Artykuł partnerski

Kurier z lekami puka do drzwi. Dlaczego pacjenci korzystają z LIKI24?

Kurier z lekami puka do drzwi. Dlaczego pacjenci korzystają z LIKI24?

Postęp technologiczny nie omija branży medycznej i farmaceutycznej. Teleporady, e-recepty i zakupy online leków to ułatwienia, z których korzysta dziś wielu pacjentów.

Jednym z tych nowoczesnych uproszczeń jest platforma liki24.pl. Dzięki niej kurier dostarczy leki prosto do domu w najlepszej cenie. Jak to działa?

Dostawa leków kurierem

Liki24 to platforma, która zbiera informacje o cenach i dostępności leków sponad 1000 licencjonowanych aptek w Polsce. Dzięki temu wchodząc do serwisu, klienci widzą, jakie leki, suplementy i wyroby medyczne są dostępne i ile kosztują. Mogą porównać ich ceny, skład oraz sprawdzić różne wersje danego leku np. forte, max, tabletki, krople, proszek. Dzięki platformie wszelkie potrzebne produkty można kupić nawet 30 % taniej.

Po złożeniu zamówienia, leki w Warszawie dostarczy kurier nawet w kilka godzin. Wystarczy zamówić je do godziny 16:00, a doręczenie nastąpi jeszcze tego samego dnia. Klient może wybierać 3 różne pory dostarczenia leków - poranną, popołudniową i wieczorną. Kurier doręczy leki wraz z paragonem, który poświadcza, że zamawiający nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.


Leki i suplementy online

Raport e-commerce 2020 wskazuje, że to osoby najmłodsze do 34. roku życia najchętniej deklarują w przyszłości kupowanie produktów farmaceutycznych przez internet. Już dziś niemal 50 % wskazuje, że w ciągu ostatnich 12 miesięcy kupowała leki w sieci. Dlaczego pacjenci chętnie korzystają z takich serwisów jak liki24.pl?

Argumentów można wskazać naprawdę wiele. Przede wszystkim to ogromna oszczędność czasu. Nie trzeba iść bądź jechać do apteki i stać w kolejce. Kupując leki przez internet, można ograniczyć również wydatki. Zakupy online dają czas do namysłu, czy rzeczywiście potrzebujemy konkretnych produktów. Podczas zakupów stacjonarnych często wybieramy dodatkowe wyroby medyczne czy suplementy pod wpływem impulsu.

Ponadto na platformach online można sprawdzić dokładny opis produktu, przeczytać, jakie zawiera substancje, w jakiej ilości oraz jakie są wskazania bądź przeciwwskazania. Kupując leki czy suplementy stacjonarnie, nie zawsze jest czas, by szukać odpowiednich produktów i czytać etykiety.


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

REKLAMA

REKLAMA