Ultraviolet. W rytmie uczuć
| autor: | Anna Szubert |
| wydawnictwo: | Young |
| wydanie: | Wydanie 1, Białystok |
| zapowiedź: | 11 lutego 2026 |
| forma: | książka, okładka miękka ze skrzydełkami |
| wymiary: | 135 × 205 mm |
| liczba stron: | 264 |
| ISBN: | 978-83-8417390-9 |
On chce odzyskać jej zaufanie. Ona boi się kolejnego rozczarowania. Czy muzyka płynąca prosto z serca zdoła ich połączyć?
Kiedyś Carter zamierzał tylko szybko poprawić oceny i wyruszyć ze swoją kapelą na podbój Nowego Jorku. Gdy jednak w jego sercu zagościły uczucia do dziewczyny, która miała być tylko środkiem do celu, cały plan legł w gruzach.
Dziś chłopak musi zawalczyć o znacznie więcej - o serce kogoś, kogo zranił, rozbitą przyjaźń i szansę, by jego muzyka naprawdę wybrzmiała. A Aurelia? Musi odpowiedzieć sobie na pytanie, czy można kochać kogoś, kto raz już zawiódł.
Gdy wytwórnia muzyczna składa chłopakom propozycję życia, rywalizacja nabiera nowego wymiaru. Bo aby spełnić marzenia, trzeba współpracować... nawet z największym wrogiem.
Czy miłość i przyjaźń przetrwają próbę, gdy w grę wchodzi szansa na sławę?
Drugi tom hitu Wattpada-,,Ultraviolet" Ani Szubert -to historia o drugich szansach, sławie, marzeniach i o tym, jak trudno odbudować stracone zaufanie. Przeczytaj, jeśli lubisz takie książki jak ,,MVP. The Most Valuable Prize" Oli Rochowiak, ,,Sunkissed" Kasie West i uwielbiasz motyw muzyki. To idealna powieść młodzieżowa, która wzbudza mnóstwo emocji!
Na sąsiedniej półce
-
[ książka, e-book ]UltravioletAnna Szubert
-
[ książka, audiobook, e-book ]Plan nieidealnyAnna Szubert
-
nowość[ książka ]Alfons Mucha - zeszyt do kolorowaniaEdyta Niemiec-Szywała
-
nowość[ książka, e-book ]Popiół, który z nas zostanieEdyta Prusinowska
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Dobra bajka o najlepszym dziadkuMagda Malicka-Fitzpatrick
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Dobra bajka o najlepszej babciMagda Malicka-Fitzpatrick
-
nowość[ książka ]K-popowe łowczynie demonów. Nieoficjalna księga zadańLila Violet
-
nowość[ książka ]Zwierzęta mają głosWiesław Błach
-
nowość[ e-book ]Kot, który jeździł w wózku dla lalek: Poznańskie koziołkiKarol Kuc
-
nowość[ książka ]Pakiet Dogman. Epicka kolekcja. Tom 1-3Dav Pilkey
-
nowość[ książka, e-book ]To nie fairNina Bylicka-Karczewska
-
nowość[ książka, audiobook ]Paddington się krzątaMichael Bond
LINKI SPONSOROWANE

































