REKLAMA

cmp moje zdrowie 1cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0

Toksyczna Chemia. Tom 1

autor: Magdalena Cień
wydawnictwo: Novae Res
wydanie: Gdynia
data: 2025
forma: e-book (epub)
liczba stron: 626
ISBN: 978-83-8373713-3

Mam złe wizje. We wszystkich jest twoja krew...

Pojawiłem się w twoim życiu przypadkiem. Wystarczyło tylko jedno spojrzenie, by cały mój świat stanął na głowie. Ta chemia była jak narkotyk - zbyt silna, by się jej oprzeć. Niestety... nie mogłaś wiedzieć, jakie demony we mnie drzemią.

Adam Janczewski nie potrafi kochać. Za to do perfekcji opanował sztukę manipulacji. Uwodzi kobiety dzięki zdolnościom prowadzenia wyrafinowanej gry psychologicznej, a na końcu z zimną krwią odbiera im życie.

Gdy poznaje Majkę - przyjaciółkę swojej obecnej dziewczyny - coś w nim się zmienia. Opanowują go instynkty, nad którymi trudno mu zapanować. A gdy próby wpłynięcia na kobietę zawodzą, Adam zaczyna całkowicie tracić kontrolę. Majka musi mieć się na baczności... Bo jeśli on czegoś pragnie - dokładnie to dostanie. Bez względu na cenę.

Na sąsiedniej półce

Szukasz książki, audiobooka? Skorzystaj z wyszukiwarki

REKLAMA

norblin 02 2norblin 02 0

REKLAMA

Najnowsze informacje na Tu Stolica

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu