Sztuka czułości. Ksiądz Jan Kaczkowski o tym, co najważniejsze
autor: | Joanna Podsadecka |
wydawnictwo: | WAM |
wydanie: | pierwsze, Kraków |
data: | 27 września 2017 |
forma: | e-book (epub, mobipocket) |
liczba stron: | 208 |
ISBN: | 978-83-2770820-5 |
Inne formy i wydania
książka, okładka twarda, pierwsze | 2017.09.27 |
e-book (epub, mobipocket), pierwsze | 2017.09.27 |
Potrzeba nam dziś tylko jednego - odrobiny czułości
Wrażliwość na drugiego, choćby nie wiem jak był inny, choćby nie wiem jak był dziwny, jest właściwie kryterium zbawienia. Jeśli przestaniecie walczyć o relacje z najbliższymi, to będzie coś najgorszego, co możecie w życiu zrobić.
Ks. Jan Kaczkowski
Autorytet, powiernik, przyjaciel. Ksiądz, któremu można było zaufać. Rozumiał dramat ludzkiego cierpienia i potrafił na nie odpowiedzieć - czułością. Dziesięć miesięcy przed śmiercią otrzymał z Australii list z prośbą o pomoc od człowieka, którego nie znał. Wybrał się w podróż na drugi koniec świata, choć wszyscy próbowali wybić mu to z głowy.
Dla bohaterów tej książki jego wizyta okazała się przełomowa. Dopiero czułość księdza Jana pozwoliła im po wielu latach udręki pogodzić się z własnym życiem.
Poznaj historie Barbary i Marka. Przekonaj się, jak potężna jest siła bliskości, wrażliwości, życzliwego gestu, uważnego słuchania, autentycznej troski.
Kupując tę książkę, wspierasz Puckie Hospicjum pw. św. Ojca Pio założone przez księdza Jana Kaczkowskiego.
Na sąsiedniej półce
-
[ książka, audiobook, e-book ]Braunek. BiografiaJoanna Podsadecka
-
[ książka ]Powrót pogubionych rzeczy. Fotoopowieść o SzymborskiejJoanna Gromek-Illg, Michał Pawłowski
-
[ książka ]Bóg techy. Jak wielkie firmy technologiczne przejmują władzę nad Polską i światemSylwia Czubkowska
-
[ książka, audiobook, e-book ]Michalina Wisłocka. Sztuka kochania gorszycielkiVioletta Ozminkowski
-
[ książka ]Szukając Dory Maar. Historia słynnej surrealistki, którą zniszczył PicassoBrigitte Benkemoun
-
[ książka ]PALERMO. Epicka historia miastaAndrew Edwards, Suzanne Edwards
-
[ książka ]Fragles. Gang MutantówArtur Górski
-
[ książka, e-book ]Dzikie łabędzie. Trzy córki ChinJung Chang
-
[ książka ]Szpetni czterdziestoletniAgnieszka Osiecka
-
[ książka ]W rytualnym kręgu. Opowieść o współczesnych poganach w PolsceJoanna Malita-Król
-
[ książka ]Tischner. Rozmowy z mistrzemJózef Tischner
-
[ książka, e-book ]Tamte czasy. Raport z teraźniejszościMartin Caparrós
Najnowsze informacje na Tu Stolica
Misz@masz
Artykuły sponsorowane
REKLAMA
REKLAMA
Kup bilet
Znajdź swoje wakacje
Polecamy w naszym pasażu
REKLAMA