Świat widziany oczami duszy
| autor: | Katarzyna Majcher |
| wydawnictwo: | Wydawnictwo Poligraf |
| wydanie: | Brzezia Łąka |
| zapowiedź: | 26 maja 2026 |
| forma: | książka, okładka miękka |
| wymiary: | 145 × 205 mm |
| liczba stron: | 128 |
| ISBN: | 978-83-8308653-8 |
Zbiór wierszy opowiada o emocjach, które towarzyszyły mi przez całe życie i kłębiły się w mojej duszy. Jak wiadomo, oczy są zwierciadłem duszy i to dzięki nim ujrzały świat zewnętrzny. Te emocje przelane na papier układały się w słowa i pomagały mi nie dusić się w sobie, a jednocześnie w ten sposób rozmawiać ze światem. Czytając je, czuję, że ktoś mnie słucha.
Każdy wiersz opowiada o jakiejś cząstce mojej duszy, a przeczytane po kolei stworzą obraz mnie, który pokaże, że mimo nieszczęść szłam do przodu w poszukiwaniu spokoju i szczęścia.
Myślę, że każdy, kto lubi poezję, znajdzie tu coś dla siebie - coś, co przeżył, coś, co czuł, i utożsami się z tymi emocjami: niespełnioną miłością, żalem po śmierci kogoś bliskiego, wieczną tęsknotą, poszukiwaniem samego siebie, rozmową z Bogiem, ale też nadzieją, że istnieje lepszy świat. Z pewnością pozostawi to w czytelniku ślad
Katarzyna Majcher - mieszkanka Lublina, absolwentka studiów magisterskich. Od piętnastego roku życia pisze wiersze, początkowo tworzone do szuflady. Jest autorką książeczki z wierszykami dla najmłodszych dzieci, wydanej przez WFW w Warszawie. Szczególne miejsce w kręgu jej zainteresowań zajmuje psychologia.
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ książka ]IluminacjaMariusz Kozłowski
-
nowość[ książka ]Serce me czuje...Zygmunt Kot
-
[ książka, e-book ]Zwyczajnie po ludzku, psiemuMichał Radomski
-
[ książka, e-book ]Wlokąc się ku nirwanieCharles Bukowski
-
[ książka, e-book ]Dom lalekAgata Michowska
-
[ książka ]Mazurzankapraca zbiorowa
-
[ książka ]Kwiaty mojego życiaMarcin Peryga
-
[ książka, e-book ]Ballady i romanseAdam Mickiewicz
-
[ książka ]W ogrodzie cisza...Ewa Kubas
-
[ książka ]Wiersze pięknie rymowaneArina Ewa Brożek
-
[ książka ]Limeryki na niedzielę. Czyli 102 historie spisane i narysowane, które mogą, ale nie muszą się zdarzyćLim Eryk & Sosnowska Malina
-
[ książka, e-book ]Poezja naszych dni, tom 7praca zbiorowa
LINKI SPONSOROWANE
REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze informacje na Tu Stolica
REKLAMA

























