REKLAMA

Stacja Cold Flat Junction

tytuł oryg.: Cold Flat Junction
autor: Martha Grimes
wydawnictwo: W.A.B
kolekcja: Mroczna seria
wydanie: I, Warszawa
data: 23 sierpnia 2007
forma: książka, okładka miękka ze skrzydełkami
wymiary: 123 × 195 mm
liczba stron: 416
ISBN: 978-83-7414329-5

Stacja Cold Flat Junction, druga po Hotelu Paradise książka Marthy Grimes wydana w Polsce, to nastrojowa opowieść, w której sensacyjna fabuła splata się z nostalgicznymi obrazami i subtelną analizą dziecięcego postrzegania świata. Dwunastoletnia detektyw Emma Graham wraca w wielkim stylu.

Cold Flat Junction, senne miasteczko na amerykańskiej prowincji, nieoczekiwanie staje się sceną zbrodni. Wkrótce po tym, jak skazany za zamordowanie swojej żony Ben Queen wychodzi z więzienia, jego córka Fern zostaje zastrzelona. Ukrywający się Ben jest oczywiście głównym podejrzanym. Równolegle do oficjalnego dochodzenia śledztwo prowadzi Emma Graham - obdarzona niepospolitą inteligencją, nad wiek samodzielna osóbka, mieszkająca w należącym do jej rodziny podupadłym hotelu. Przekonana o niewinności Bena uważa, że zabójstwo Fern Queen ma coś wspólnego ze śmiercią Mary-Evelyn - dziewczynki, która przed czterdziestu laty utonęła w pobliskim jeziorze. Zdaniem Emmy nie był to wypadek, a wszystkie trzy śmierci są ze sobą powiązane jak w greckiej tragedii. Tropy prowadzą do Zapadłego Domu. Próbując dotrzeć do prawdy, Emma naraża się na śmiertelne niebezpieczeństwo...

Trzyczęściowy cykl z Emmą Graham zamyka powieść Hotel Belle Rouen, która ukaże się nakładem W.A.B. w listopadzie 2007 roku.

Na sąsiedniej półce

Szukasz książki, audiobooka? Skorzystaj z wyszukiwarki
;

REKLAMA

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na Tu Stolica

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe