REKLAMA
Putin. Dyktator z Kremla. Część I. Dzieciństwo, młodość, kariera w KGB
| autor: | Antoni Michalak |
| czyta: | Aleksander Bromberek |
| wydawnictwo: | Dom Wydawniczy Kontinuum |
| wydanie: | Poznań |
| data: | 24 marca 2022 |
| czas: | 1 godz. 03 min |
| ISBN: | 978-83-6706039-4 |
Kim jest człowiek o imieniu Władimir (dosłownie miłujący "mir", czyli pokój), który rozpętał nową wojnę w Europie i dysponuje arsenałem atomowym mogącym zniszczyć świat?
Interesującą ciekawostką jest fakt, że rodzice prezydenta Rosji zmarli w 1998 i 1999 roku, w wieku 87 i 88 lat. Jeśli długość ich życia uznać za jakiś luźny prognostyk dla żywotności syna, to można przypuszczać, że - czy nam się to podoba czy nie - urodzony w 1952 roku Putin nie pozwoli o sobie zapomnieć aż do 2040 roku. A pamiętajmy, że ma dostęp do lepszej opieki zdrowotnej niż jego rodzice. W dodatku uprawia sport i nie nadużywa alkoholu.
Na sąsiedniej półce
-
[ audiobook ]Wołodymyr Zełenski. Droga na szczyt. Część I. Satyryk, showman, przedsiębiorcaAntoni Michalak
-
nowość[ książka ]Życie na medal. Prawdziwe historie niezwykłych kobiet, które dzięki wytrwałości i walce o siebie sięgnęły po paralimpijskie zwycięstwoPaulina Malinowska-Kowalczyk
-
nowość[ książka, e-book ]Gorączka latynoamerykańskaArtur Domosławski
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Agatha Christie. Narodziny królowej kryminałuSusanne Lieder
-
nowość[ książka ]Masz prawo. Jak zachować rozum i godność człowieka w PolsceKamil Stępniak
-
nowość[ książka, audiobook ]Chłodnia, czyli grzejnia. Małgorzata Szejnert w rozmowie z Dorotą Karaś i Markiem SterlingowemMałgorzata Szejnert, Dorota Karaś, Marek Sterlingow
-
nowość[ książka, audiobook ]Radykalna. Wszystkie sprzeczności Jadwigi StaniszkisKrzysztof Katkowski
-
nowość[ e-book ]Psychiatra sądowy. Jak psychozy, traumy i choroby psychiczne doprowadzają do zbrodniDuncan Harding
-
nowość[ książka ]Chwila przed podróżą. Reportaże z PRLMałgorzata Szejnert
-
nowość[ książka, e-book ]Czytać, dużo czytaćRyszard Koziołek
-
nowość[ książka ]Dziewczyny Konstancina. Sekrety seksbiznesuBeata Tetkowska
-
nowość[ książka ]Jane Austen i jej racjonalne romanseAnna Przedpełska-Trzeciakowska
LINKI SPONSOROWANE























