REKLAMA
Przekroje: owoce i warzywa
| autor: | Agnieszka Sowińska |
| ilustracje: | Agnieszka Sowińska |
| wydawnictwo: | Wydawnictwo Nasza Księgarnia |
| wydanie: | 2, Warszawa |
| data: | 3 czerwca 2020 |
| forma: | książka, okładka twarda |
| wymiary: | 231 × 310 mm |
| liczba stron: | 28 |
| ISBN: | 978-83-1013615-2 |
Inne formy i wydania
| książka, okładka twarda, wydanie 1 | 2015.04.15 |
| książka, okładka twarda, 2 | 2020.06.03 |
Warzywa i owoce są zdrowe! Czyli właściwie jakie? Żeby to zrozumieć, warto poznać ich mieszkańców. Na przykład Pektyna cały dzień uwija się i sprząta. Z kolei Białko roślinne to prawdziwy siłacz, choć czasem zdarza się mu też leniuchować. Magnez jest zawsze w dobrym humorze. Witamina A lubi o siebie dbać, a Witamina B długimi godzinami ślęczy nad książkami. Poza nimi są także Wapń, Potas, Likopen, Witamina E i C oraz wiele, wiele innych. Wszystkie bardzo ważne. To dzięki nim właśnie jedzenie owoców i warzyw wychodzi nam na zdrowie!
Duży format, przekroje kilkunastu najpopularniejszych owoców i warzyw, wypełnione szczegółami ilustracje, edukacja połączona z zabawą i humorem to tylko niektóre z zalet tej niezwykłej książki. Żaden niejadek nie przejdzie obok niej obojętny!
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ książka ]Którędy do Yellowstone? Dzika podróż po parkach narodowych (format podręczny)Aleksandra Mizielińska, Daniel Mizieliński
-
nowość[ książka, e-book ]Dziennik Youtubera przedstawia: Shortsy Davy'ego. Sezon 2Marcus Emerson
-
nowość[ książka ]Rob & Ot. Leć, leć (tom 5)Jaume Copons
-
nowość[ audiobook, e-book ]Zima, by się nie zakochaćMorgane Moncomble
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Małe Licho i anioł z kamieniaMarta Kisiel
-
nowość[ książka ]MAPY. Edycja fioletowa (format podręczny). Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świataAleksandra Mizielińska, Daniel Mizieliński
-
nowość[ książka ]Fascynujące łamigłówki. ZiemiaDominika Dąbrowska
-
nowość[ książka ]Szpiedzy i przyjaciele. Ministerstwo Nie dla Dam, tom 3Robin Stevens
-
nowość[ książka ]Król złodzieiCornelia Funke
-
nowość[ książka ]Bohaterowie literaccy i ich historieStepanka Sekaninova
-
nowość[ książka ]Wspaniałe eksperymenty. PlenerMegan Olivia Hall
-
nowość[ książka, e-book ]Mapa pragnieńAlice Kellen
LINKI SPONSOROWANE























