Prawdziwy świat
tytuł oryg.: | The Real World |
autor: | Natsuo Kirino |
przekład: | Witold Kurylak |
wydawnictwo: | Sonia Draga |
wydanie: | I, Katowice |
data: | 19 maja 2010 |
forma: | książka, okładka miękka ze skrzydełkami |
wymiary: | 123 × 195 mm |
liczba stron: | 296 |
ISBN: | 978-83-7508236-4 |
Cztery zobojętniałe na wszystko nastolatki spędzają upalne lato na przeludnionych przedmieściach spowitego smogiem Tokio, uczęszczając na nużące zajęcia w letniej szkole, której ukończenie ma zapewnić im zdanie egzaminów na najlepsze uniwersytet.
Jest wśród nich Toshi, na której zawsze można polegać, wzorowa uczennica Terauchi; smutna, pogrążona w żalu po śmierci matki Yuzan, starająca się ukryć swoją seksualność przed koleżankami, oraz urocza Kirarin, której nocne eskapady i lekkomyślne zachowanie pozostają tajemnicą dla osób z jej otoczenia.
Po brutalnym morderstwie, którego ofiarą pada sąsiadka Toshi, dziewczyny nabierają przekonania, że zabójcą jest syn zamordowanej, uczeń szkoły średniej, przezwany przez dziewczyny Glistą. Kiedy jednak chłopiec znika (zabierając Toshi rower i telefon komórkowy), czwórka dziewcząt wikła się w niebezpieczną grę i musi zmierzyć się z całą falą zagrożeń, jakich nigdy wcześniej nawet sobie nie wyobrażały -- a które rodzą się zarówno w nich samych, jak i w otaczających je świecie.
Na sąsiedniej półce
-
[ książka ]Ostateczne wyjścieNatsuo Kirino
-
[ książka ]Wyspa TokioNatsuo Kirino
-
nowość[ audiobook ]Sherlock Holmes. Lekarz i jego pacjentArthur Conan Doyle
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Oko za okoJeffrey Archer
-
nowość[ e-book ]Jezioro trumienUrszula Kusz-Neumann
-
[ e-book ]Gdzie artyści, tam kłopotyJadwiga Buczak
-
[ książka, e-book ]Mroczne sekretyMarcel Moss
-
[ audiobook ]Noc w biblioteceAgatha Christie
-
[ audiobook, e-book ]Zapłacisz krwiąNora Roberts
-
[ książka ]Plan emerytalnySue Hincenbergs
-
[ książka ]Kolory zła. Czerń. Tom 2Oliwia Sobczak
-
[ książka ]BezdechGrzegorz Kapla
LINKI SPONSOROWANE