Opowieści pokładowe. Prawdziwe życie na wysokościach
| autor: | Teresa Grzywocz |
| wydawnictwo: | Zona Zero |
| wydanie: | Warszawa |
| data: | 24 maja 2018 |
| forma: | e-book (epub, mobipocket) |
| liczba stron: | 324 |
| ISBN: | 978-83-9501934-0 |
To wszystko przychodzi nam do głowy, kiedy pada słowo ,,stewardesa".
Poznajmy codzienną rzeczywistość tego zawodu - zajrzyjmy za zasłonkę z napisem ,,Staff only". Teresa Grzywocz pracowała w największych liniach lotniczych, miała okazję poznać również trasy czarterowe i linie lowcostowe. Po latach - przesiadła się na menedżerskie jety. Pracę stewardesy poznała więc od podszewki.
Piloci, pasażerowie, koledzy z personelu pokładowego - galeria postaci latających wysoko, choć nie zawsze z anielskimi skrzydłami u ramion. Niecodzienne sytuacje, celebryci, zwierzęta na pokładzie i różnice kulturowe, które w sytuacji stresowej nie zawsze dadzą się zamieść pod samolotowy dywanik.
Jeśli marzysz o lataniu - to książka dla ciebie. Marzenia, które dadzą się zrealizować, ale też koszty, wyrzeczenia i przyziemność lotów na wysokościach. Lepiej zapnij pasy.
Jeśli ciśnienie w kabinie gwałtownie spadnie, maski opadną automatycznie. Każdemu.
Jesteśmy już na pasie startowym. Czekamy tylko na ciebie.
My zawsze czekamy na VIP-ów.
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ książka ]Leonardo da Vinci i Michał Anioł. Światło geniuszu, mrok rywalizacjiRoberto Mercadini
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Na mojej warcie. Przewodzenie NATO w czasie wojnyJens Stoltenberg
-
nowość[ książka, e-book ]Urwany ślad. Zaginieni w amerykańskich parkach narodowychJon Billman
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Mogłem milczećJacek Dubois, Igor Tuleya, Anna Matusiak
-
nowość[ książka ]Piekło tuż za rogiemTricky
-
nowość[ książka ]Frida Kahlo. Listy miłosneSuzanne Barbezat
-
nowość[ książka, e-book ]Najlepsi . Kowboje, którzy polecieli w kosmosTom Wolfe
-
nowość[ książka, e-book ]Dusza. Historia ludzkiego umysłuPaul Ham
-
nowość[ książka, e-book ]Tajemniczy pan Nakamoto. Kim jest genialny twórca kryptowaluty?Benjamin Wallace
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Didaskalia. Osiem rozmów o przyszłości PolskiPatrycjusz Wyżga
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Tajwan. Herbatka na beczce prochuMarcin Jacoby
-
nowość[ książka ]Byłem więźniem ...wyzwolił mnie OnRoman ps. Jonasz Kotliński
LINKI SPONSOROWANE









































