Niezwykły pies Bruno
| autor: | Ewa Zienkiewicz |
| czyta: | Ewa Konstanciak |
| wydawnictwo: | SAGA Egmont |
| wydanie: | K?benhavn K |
| data: | 21 listopada 2022 |
| czas: | 6 godz. 11 min |
| ISBN: | 978-87-2848655-9 |
Gdy w twoim życiu niespodziewanie pojawia się pies, szykuj się na zmiany!
W życiu Julii zapanowała irytująca nuda. Synowie niespodziewanie zerwali z nią kontakt, mąż związał się z inną kobietą, skończyła się praca zawodowa. Rutynę dnia codziennego przerywa nagłe pojawienie się przed jej mieszkaniem tajemniczego psa. Uroczy jamnik z miejsca zaskarbia sobie przyjaźń Julii. Ułożony i inteligentny i jak się okazuje, ma też swoje hobby - wędkarstwo. Wraz z upływem czasu Julia nabiera przekonania, że to właśnie za sprawą jej nowego czworonożnego towarzysza zaczyna się dziać wokół niej coraz więcej pozytywnych rzeczy, pełnych emocji zbiegów okoliczności, a życie nabiera rumieńców. Z impetem wkraczają w nie: interesujący mężczyzna, czyli sąsiad z osiedla, bliższe i dalsze wyprawy nad wodę oraz zagadkowy wątek adopcji... Skąd wziął się Bruno? W jakim celu przybył? Czy to możliwe, by jeden niepozorny pies okazał się lekiem na całe zło?
Bruno jest potwierdzeniem, że psi przyjaciel jest w stanie zmienić życie człowieka.
Agnieszka Juja,
Niekiedy szczęście biega na czterech łapach i trąca nas zimnym nosem. ,,Niezwykły pies Bruno" to pełna humoru opowieść o tym, że nigdy nie jest za późno, by otworzyć swoje serce i naprawdę zacząć żyć.
Monika Arora,
Ewa Zienkiewicz swoją rozczulającą opowieścią o nietypowej przyjaźni pomiędzy psem i człowiekiem pokazała, że najbardziej przełomowe chwile w naszym życiu pojawiają się w najmniej oczekiwanych momentach. Po przeczytaniu tej refleksyjnej historii stwierdziłam, że każdy z nas powinien spotkać na swojej drodze takiego psiego przyjaciela, jakim jest Bruno. To była wciągająca oraz niezwykła literacka przygoda!
Wioleta Sadowska.
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ e-book ]PrzebaczenieMagdalena Wiciak
-
nowość[ e-book ]WeseleStanisław Wyspiański
-
nowość[ książka, audiobook ]Kowbojskie tangoMaggie Shipstead
-
nowość[ e-book ]Strażniczka berlińskiego zooAnna Stuart
-
nowość[ książka, audiobook ]Pamięć drzewaTina Valles
-
nowość[ książka ]Przypowieść o talentachOctavia E. Butler
-
nowość[ książka ]Ślub. Pisma zebraneWitold Gombrowicz
-
nowość[ e-book ]Rzeka cierpliwościWally Lamb
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Proste rzeczyMarcin Wicha
-
nowość[ książka ]Rabbi z Nazaretu. Co ukształtowało JezusaLeonide Grilikhes
-
nowość[ książka, e-book ]ŚwinkaLottie Hazell
-
nowość[ książka, e-book ]Czerwone orchidee z SzanghajuJuliette Morillot
LINKI SPONSOROWANE
Najnowsze informacje na Tu Stolica
REKLAMA

































