REKLAMA
Negocjator
| autor: | Ben Lopez |
| przekład: | Mariusz Gądek |
| wydawnictwo: | Znak Literanova |
| wydanie: | pierwsze, Kraków |
| data: | 3 lipca 2013 |
| forma: | książka, okładka miękka |
| wymiary: | 144 × 205 mm |
| liczba stron: | 320 |
| ISBN: | 978-83-2402408-7 |
Ze względu na własne bezpieczeństwo i poufny charakter wykonywanych zadań autor nie mógł ujawnić swojego prawdziwego nazwiska. Ben Lopez to jedynie pseudonim.
Jest najlepszym zawodowcem w swojej branży. Walczy o uwolnienie zakładników uprowadzonych w różnych zakątkach świata. Prowadzi negocjacje z najniebezpieczniejszymi przestępcami, fanatykami religijnymi, profesjonalnymi porywaczami. Nigdy nie popełnił błędu. Często musiał ryzykować własnym życiem, by ocalić porwanych.
W tym fachu liczy się szybkość decyzji, siła charakteru, zdecydowanie.
W "Negocjatorze" Lopez ujawnia nieznane triki negocjacyjne, chwyty, które nawet w beznadziejnej sytuacji pozwalają uzyskać psychiczną przewagę nad przeciwnikiem.
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ książka, e-book ]Berlin. Miasto, które niczemu się nie dziwiDorota Danielewicz
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Epoka chaosu. Dlaczego świat skręca w prawoKacper Kita
-
nowość[ książka ]Srebrna fala. Dlaczego przestałam się farbować i zaczęłam zadawać pytaniaKatarzyna Barczyk-Matkowska
-
nowość[ książka, e-book ]Moja ukochana bestia. Masza, ocalona półdzika kotka, która mnie uratowałaCaleb Carr
-
nowość[ książka, e-book ]Korea. Przewodnik po mitach, rytuałach i wędrówkach duszHeinz Insu Fenkl, Bella Myong-wol Dalton-Fenkl
-
nowość[ e-book ]Ani kroku do tyłu. Wspomnienia żołnierzy walczących w batalionach karnychArtiom Drabkin
-
nowość[ książka ]Bon appetit! Jak zjeść FrancjęCarolyn Boyd
-
nowość[ książka ]Shakespeare. Stwarzanie świataStephen Greenblatt
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Kongijskie piekło. Polak w afrykańskim więzieniu. Historia prawdziwaJarosław Kocemba, Mariusz Majewski
-
nowość[ książka, audiobook ]Rok, w którym szukałam sensu i ukojenia. Między wiarą, terapią a biznesemMonika Sobień-Górska
-
nowość[ książka, e-book ]Stare kliszeLeopold Starzewski
-
nowość[ e-book ]Anna WazównaIwona Kienzler
LINKI SPONSOROWANE























