REKLAMA
Najgorszy tydzień w moim życiu
| autor: | Justyna Słonka |
| wydawnictwo: | Rozpisani.pl |
| wydanie: | Warszawa |
| data: | 13 czerwca 2018 |
| forma: | książka, okładka miękka |
| wymiary: | 143 × 205 mm |
| liczba stron: | 100 |
| ISBN: | 978-83-9471420-8 |
Książka ,,Najgorszy tydzień w moim życiu" opowiada o dziesięcioletnim Bartku, który uwielbia grać w gry komputerowe. Najchętniej spędzałby całe dnie na tej czynności, ku niezadowoleniu swoich rodziców. Pewnego dnia Bartek lepi z plasteliny ludzika, który potrafi przenikać do cyberprzestrzeni. To wydarzenie jest początkiem strasznie pechowego tygodnia, w którym dokuczający starszy brat, dwie oceny niedostateczne, a nawet żywy pająk wielkości dłoni na szkolnej ławce, to niewarta uwagi drobnostka.
Dowiedzcie się, czy Bartek wybrnie ze swoich kłopotów, jak potoczy się jego przyjaźń z cyberludzikiem i kto będzie prawdziwym sprzymierzeńcem chłopca w tym feralnym tygodniu...
Pomysł napisania książki wziął się z odwiecznego problemu braku czasu dorosłych, na skutek czego mój syn coraz więcej czasu spędzał przy komputerze, laptopie czy telefonie. Potrzebowałam zajęcia, które pozwoli wyciągnąć mojego syna ze świata gier i elektronicznej rzeczywistości. Karol zawsze pięknie rysował, dlatego bardzo spodobał mu się pomysł tworzenia ilustracji do naszego wspólnego dzieła.
Chciałabym zainspirować wszystkich zapracowanych rodziców do połączenia ich dorosłych pasji z pasjami dzieci. Taka forma wspólnego spędzania czasu pozwala nie tylko poprawić kontakt z własnym dzieckiem ale daje również poczucie realizacji siebie.
Mam nadzieję, że czas spędzony z tą książką pomoże rodzicom zbliżyć się do ich dzieci i wspólnie się pośmiać. Może będzie też momentem do dyskusji nad tym co robić, gdy dzieciom przytrafi się przykra historia związana z cyberprzemocą oraz jak radzić sobie w innych trudnych sytuacjach.
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ książka ]Którędy do Yellowstone? Dzika podróż po parkach narodowych (format podręczny)Aleksandra Mizielińska, Daniel Mizieliński
-
nowość[ książka, e-book ]Dziennik Youtubera przedstawia: Shortsy Davy'ego. Sezon 2Marcus Emerson
-
nowość[ książka ]Rob & Ot. Leć, leć (tom 5)Jaume Copons
-
nowość[ audiobook, e-book ]Zima, by się nie zakochaćMorgane Moncomble
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Małe Licho i anioł z kamieniaMarta Kisiel
-
nowość[ książka ]MAPY. Edycja fioletowa (format podręczny). Obrazkowa podróż po lądach, morzach i kulturach świataAleksandra Mizielińska, Daniel Mizieliński
-
nowość[ książka ]Fascynujące łamigłówki. ZiemiaDominika Dąbrowska
-
nowość[ książka ]Szpiedzy i przyjaciele. Ministerstwo Nie dla Dam, tom 3Robin Stevens
-
nowość[ książka ]Król złodzieiCornelia Funke
-
nowość[ książka ]Bohaterowie literaccy i ich historieStepanka Sekaninova
-
nowość[ książka ]Wspaniałe eksperymenty. PlenerMegan Olivia Hall
-
nowość[ książka, e-book ]Mapa pragnieńAlice Kellen
LINKI SPONSOROWANE























