REKLAMA

Most of All You. Dotyk miłości

autor: Mia Sheridan
przekład: Edyta Jaczewska
wydawnictwo: JednymSłowem
wydanie: pierwsze, Kraków
data: 15 lutego 2024
forma: książka, okładka miękka ze skrzydełkami
wymiary: 140 × 205 mm
liczba stron: 384
ISBN: 978-83-2409824-8

Inne formy i wydania

książka, okładka miękka ze skrzydełkami, pierwsze  2024.02.15

NOWY ROZDZIERAJĄCY SERCE ROMANS MII SHERIDAN, AUTORKI ,,ARCHER'S VOICE. ZNAKI MIŁOŚCI"

Od pierwszej chwili Crystal widziała, że Gabriel tu nie pasuje. Dobrze znała bywalców nocnego klubu. To miejsce było jej domem. Tańczyła, czarując mężczyzn, i... nie czuła kompletnie niczego. Opanowała tę sztukę do perfekcji. Lepiej nie czuć nic niż ponownie dać się zranić.

Okazało się jednak, że jest ktoś, kto boi się jeszcze bardziej.

Gabriel jako dziecko został porwany i przeszedł prawdziwy koszmar. Teraz nie potrafi znieść dotyku drugiej osoby. Czy wyleczy go przypadkowa, wynajęta dziewczyna? A może to Gabriel będzie tym, kto sprawi, że Crystal przestanie wierzyć w to wszystko, co wmawiała sobie od lat?

Dwie zagubione dusze spotykają się, by uwierzyć, że można podnieść się nawet z najmroczniejszego dna. Do tej pory świat zabierał im wszystko. Czy odważą się dostrzec, jak głęboką miłość może im podarować?

MIA SHERIDAN jest autorką książek uwielbianych przez czytelniczki na całym świecie. W każdej ze swoich powieści z pasją splata losy bohaterów w prawdziwe miłosne historie o ludziach, których przeznaczeniem jest być razem. Mieszka z rodziną w Stanach Zjednoczonych.

Z recenzji czytelników:

,,<<Most of All You>> to jedna z moich ulubionych powieści Mii Sheridan! (...) Postać Crystal jest objawieniem. Przechodząc potężną, umiejętnie opisaną przemianę, wdarła się pod moją skórę swoją bolesną złożonością. A gdyby jej historia nie była dla kogoś wystarczająco rozdzierająca, to jest jeszcze Gabriel! O mój Boże, co za postać! Fani Archera z <<Archer's Voice>> z pewnością się w nim zakochają. To człowiek o cichej sile, odwadze i mądrości, to bohater wyróżniający się na tle innych. Od chwili gdy sięgnąłem po tę książkę - opowieść o parze złamanych ludzi, którzy szukają ukojenia - nie mogłam się od niej oderwać. Całkowicie hipnotyzująca. Znakomity, pięknie napisany romans, który zostanie ze mną.

Samantha Young

,,To trzeba przeczytać! Piękna, pełna emocji i słodka powieść. Przeczytałam ją dosłownie jednym tchem. Zakochałam się w historii Crystal i Gabriela od pierwszych stron i nie mogłam się od niej oderwać. Mia Sheridan całkowicie wciągnęła mnie w tę opowieść. Obie postacie zostały złamane, ale odnalazły w sobie to, czego naprawdę potrzebowały. (...) Z zapartym tchem obserwowałam, jak powoli rozwijają się ich relacje. Nie raz podczas czytania chciało mi się po prostu płakać. <<Most of All You>> poruszy Twoje serce na wiele sposobów".

Pavlina Read more sleep less blog

,,Mia Sheridan łączy dwójkę samotnych ludzi w wyjątkowej opowieści o akceptacji, powrocie do zdrowia i odkrywaniu, że miłość przybiera różne kształty i formy, a jej doświadczanie nie zawsze jest bolesne".

Claire

,,Mia Sheridan jest legendą w tym biznesie, a <<Most od All You>> to dobry przykład, dlaczego tak jest. Gabriel to mój idealny bohater. Złamany, ale o złotym sercu. Crystal jest silna pomimo wstrząsającej przeszłości, a razem tworzą parę idealną. Mia potrafi doskonale uchwycić każdą chwilę, w której jej bohaterowie są razem. Każde słowo, spojrzenie, gest opisane są jako piękne, dopracowane reakcje. Uwielbiam to! To książka idealna do czytania wtedy, kiedy serce potrzebuje uniesienia i chcesz uwierzyć w moc prawdziwej miłości.

Emma Scott

#slowburnromance

#hurtcomfort

#forcedproximity

#inexperiencedhero

#softhero

#dualPOV

#strangerstolovers

#traumabonding

#virginhero

#tearjerker

#betahero

#angstyromance

#newadult

#contemporaryromance

Na sąsiedniej półce

Szukasz książki, audiobooka? Skorzystaj z wyszukiwarki
;

REKLAMA

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na Tu Stolica

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe