REKLAMA

Moje ostatnie kłamstwo

autor: Riley Sager
wydawnictwo: Otwarte
wydanie: Kraków
data: 2 kwietnia 2020
forma: e-book (epub, mobipocket)
liczba stron: 1
ISBN: 978-83-8135871-2

Przy tym pełnokrwistym thrillerze mój puls gwałtownie przyspieszył.

A.J. Finn, autor bestsellera ,,Kobieta w oknie"

Prawda czy fałsz? Vivian, Natalie, Allison i Emma grały w to na okrągło na ekskluzywnym obozie Nightingale. Ale gra zakończyła się tej nocy, gdy Emma po raz ostatni zobaczyła współlokatorki wykradające się z domku letniskowego. Vivian zamykała bezszelestnie drzwi, patrząc na zaspaną Emmę i przyciskając palec do ust.

Dziś Emma to obiecująca malarka. We wszystkich jej pracach uporczywie powraca ten sam motyw - wspomnienie owej tragicznej nocy. Obrazy przyciągają uwagę milionerki Franny, założycielki obozu. Udaje jej się namówić Emmę na udział w jego reaktywacji - ma być nauczycielką malarstwa. Młoda kobieta postanawia zmierzyć się z tym, co wydarzyło się piętnaście lat wcześniej.

Znajome twarze personelu, ten sam domek letniskowy i jezioro Midnight skrywające tajemnice przeszłości... Minęły lata, a prawie nic się nie zmieniło. Emma przeżywa wstrząs, gdy znajduje ukryte notatki Vivian. Im bliżej jest odkrycia prawdy o tamtej pamiętnej nocy, tym bardziej czuje, że za tę wiedzę zapłaci życiem.

Po znakomitych ,,Ocalałych" dostajemy jeszcze lepsze ,,Moje ostatnie kłamstwo". Mocna fabuła, zabójcze tempo i napięcie, które nigdy nie spada. Najnowsza powieść Rileya Sagera to książka, która sprawi, że poczujesz dreszcze na całym ciele.

Jennifer Hillier, autorka thrillerów psychologicznych

Thriller pełen emocji, zwrotów akcji i intryg. ,,Moje ostatnie kłamstwo" przykuwało moją uwagę od pierwszej strony aż do oszałamiającego zakończenia. Fantastyczna lektura - niesamowita, ostra i wciągająca.

Megan Miranda, autorka ,,Miasteczka kłamców"

Kolejny porywający thriller, który misternie przeplata przeszłość i teraźniejszość...

,,Publishers Weekly"

Potrzebujesz dobrego thrillera, który zwali cię z nóg? To książka dla ciebie.

Apartment Therapy

Drugi thriller Sagera jest mocny i zaskakujący jak bestsellerowe ,,Ocalałe" - ale jeszcze lepszy. Mistrzowska fabuła, szokujące zwroty akcji i tajemnicza bohaterka sprawiają, że z każdą kolejną stroną przerażenie rośnie.

Booklist

Na sąsiedniej półce

Szukasz książki, audiobooka? Skorzystaj z wyszukiwarki
;

REKLAMA

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na Tu Stolica

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy