REKLAMA
Moje CUDowne dwubiegunowe życie
| autor: | Anna Libre |
| wydawnictwo: | Wydawnictwo Poligraf |
| wydanie: | Brzezia Łąka |
| data: | 30 grudnia 2022 |
| forma: | książka, okładka miękka |
| wymiary: | 125 × 195 mm |
| liczba stron: | 184 |
| ISBN: | 978-83-8159780-7 |
Anna Libre od dwunastu lat zmaga się z chorobą afektywną dwubiegunową. Mimo diagnozy zdecydowała się na spełnienie swojego marzenia o macierzyństwie. Dziś jest mamą dwóch wspaniałych chłopaków i partnerką największej miłości swojego życia. Pracuje jako nauczycielka języka angielskiego oraz interesuje się rozwojem osobistym i duchowym.
"Moje CUDowne dwubiegunowe życie" to powieść autobiograficzna napisana przez kobietę dotkniętą psychozą maniakalno-depresyjną. Autorka pokazuje różne oblicza choroby, takie jak depresja, mania, hipomania, stan mieszany, a nawet psychoza. Na swoim przykładzie stara się uświadomić, jak ważna w procesie dochodzenia do równowagi jest farmakoterapia.
Ponadto książka zawiera historię matki autorki, która również cierpi na ChAD. Niestety jej decyzja o nieleczeniu się przyczyniła się do wielu nieszczęść, a w rezultacie do rozpadu rodziny.
"Moje CUDowne dwubiegunowe życie" to również opowieść o miłości, przeznaczeniu oraz spełnianiu marzeń...
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ książka, audiobook ]Yakuza blues. Życie i śmierć w szeregach japońskiej mafiiMartina Baradel
-
nowość[ książka, e-book ]Mahomet. Prorok na nasze czasyKaren Armstrong
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Z WIDOKIEM NA POLSKĘ. Sąsiedzi, kciuk Stalina, czeski dług i KGBMagdalena Rigamonti, Monika Waluś, Katarzyna Barczyk-Sikora, Diana Wawrzusiszyn, Alicja Staszak, Witold Jurasz, Marcin Terlik, Tomasz Mateusiak
-
nowość[ książka, audiobook ]Jeffrey Dahmer bez cenzury. Narodziny mordercy i kanibalaRenata Kuryłowicz
-
nowość[ książka ]Spowiedź detektywa. Oszustwa, szantaże, zdradyDariusz Korganowski, Magdalena Kuszewska
-
nowość[ książka, audiobook ]Bękarty PolskiMarek Łuszczyna
-
nowość[ książka, audiobook ]LOTNICZKA. Opowieść o Janinie LewandowskiejAgata Puścikowska
-
nowość[ książka ]The Secret DJ. Między euforią a upadkiem. Niewygodna prawda ukryta za światłami klubówThe Secret DJ
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Zabiłaś? Rozmowy z kobietami skazanymi za zabójstwoZbyszek Nowak
-
nowość[ audiobook ]Kim był Wolter? Skrót biograficzny wzbogacony o słynne wypowiedzi francuskiego filozofapraca zbiorowa
-
nowość[ książka ]Na imię mam BarbraBarbra Streisand
-
nowość[ książka, audiobook ]Przeklęte klejnoty. Opowieść o miłości, zdradzie i chciwościAna Trigo
LINKI SPONSOROWANE























