MINECRAFT. Niewiarygodna historia Markusa ,,Notcha" Perssona i gry, która wszystko zmieniła
| autor: | Daniel Goldberg, Linus Larsson |
| wydawnictwo: | In Rock, Vesper |
| wydanie: | Czerwonak |
| data: | 26 czerwca 2014 |
| forma: | e-book (epub, mobipocket) |
| liczba stron: | 268 |
| ISBN: | 978-83-7731200-1 |
Kilka lat temu pochodzący ze Sztokholmu Markus ,,Notch" Persson był nieznanym i znudzonym życiem programistą. Dzisiaj jest podziwianą na całym świecie osobistością i multimilionerem. Minecraft, gra którą Markus stworzył po godzinach, stał się jednym z najpopularniejszych rodzajów rozrywki od czasów Tetrisa. O Minecrafcie z pasją dyskutują miliony ludzi, i to niezależnie od wieku.
Niniejsza książka opowiada historię niezwykłego sukcesu, szybkich pieniędzy oraz potęgi technologii cyfrowej, która potrafi wstrząsnąć w posadach niejednym imperium. Mówi również o kreatywności, wykluczeniu oraz poczuciu wyobcowania.
Markus po raz pierwszy otwarcie opowiada o swoim życiu: o szkolnym biurku zapełnionym klockami LEGO czy pierwszym komputerze przyniesionym pewnego dnia do domu przez ojca. Opowiada również o dorastaniu w rodzinie napiętnowanej przez uzależnienie od narkotyków i wewnętrzny konflikt. Jest to jednak przede wszystkim książka o cienkiej linii oddzielającej pozornego odludka od geniusza kreatywności. Fascynująca opowieść o narodzinach komputerowego wizjonera. Minecraft: Niezwykła historia Markusa ,,Notch" Perssona i gry, która wszystko zmieniła to historia Kopciuszka doby Internetu.
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Łowcy Tajemnic. Złodziej czasuMichał Kuźmiński
-
nowość[ książka ]Na dworze. Przewodnik dla odkrywców przyrodyMaria Ana Peixe Dias, Ines Teixeira do Rosario
-
nowość[ książka ]GastonKelly DiPucchio
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Sekret upiornego domuMax Czornyj
-
nowość[ książka ]Los walizkos, czyli piramidalne wakacje. Walizka pełna marzeń, tom 3Liliana Bardijewska
-
nowość[ książka, e-book ]Cyrk martwych makabresekAneta Jadowska
-
nowość[ książka ]Dotykam i poznaję. W domu. Książeczka sensorycznaAnna Podgórska
-
nowość[ książka ]W dżungli. Podwójne okienka. Otwórz i sprawdź!Agnieszka Bator
-
nowość[ książka ]Intrygujące życie zwierzątVirginie Aladjidi, Caroline Pellissier
-
nowość[ książka ]Na łące. Podwójne okienka. Otwórz i sprawdź!Agnieszka Bator
-
nowość[ książka ]Dotykam i poznaję. W zoo. Książeczka sensorycznaAnna Podgórska
-
nowość[ e-book ]Toy Story 5. Biblioteczka przygody. Disney PixarSteve Behling
LINKI SPONSOROWANE
REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze informacje na Tu Stolica
REKLAMA
REKLAMA


























