REKLAMA

Lista. Historia zbrodni niedoskonałych...

autor: Magda Bielicka
czyta: Mateusz Drozda
wydawnictwo: SAGA Egmont
wydanie: K?benhavn K
data: 3 listopada 2023
czas: 4 godz. 06 min
ISBN: 978-87-2852515-9

Porywająca mieszanka literatury obyczajowej, kryminału i czarnej komedii, która bawi i trzyma w napięciu do ostatniej strony.

Adam, mieszkający z kapryśną kotką Niutką, nagle zmaga się z życiowym załamaniem po utracie intratnej posady na rzecz nudnej i pozbawionej perspektyw pracy w firmie ubezpieczeniowej. Kiedy gromadzące się rachunki zaczynają go przytłaczać, decyduje się na podnajem jednego z pokoi - i tu na scenę wkracza Agnieszka, nauczycielka samotnie wychowująca córkę Anię.

Okazuje się, że Adam w osobie Agnieszki zyskuje nie tylko lokatorkę, ale też kompankę do skutecznego podreperowania dziury w domowym budżecie...

Kiedy uczciwe sposoby na poprawę sytuacji finansowej zawodzą, pozostaje droga przestępcza. Poddany dla żartu pomysł na wyjście z kłopotów niespodziewanie przechodzi w stan realizacji, ściągając na bohaterów całą lawinę problemów. Akcja przyspiesza, a trup ściele się gęsto.

Zdołowany Adam, ambitna Agnieszka, słodka Ania i wredna Niutka - kiedy ich drogi się spotkają, nic już nie będzie takie jak przedtem.

Na sąsiedniej półce

Szukasz książki, audiobooka? Skorzystaj z wyszukiwarki
;

REKLAMA

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na Tu Stolica

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA