Kawaii. Jak rysować naprawdę uroczo? Rysuj wszystko tak słodko, jak można!
tytuł oryg.: | Kawaii: How to Draw Really Cute Stuff. Draw Anything and Everything in the Cutes Style Ever! |
autor: | Angela Nguyen |
przekład: | Joanna Mielnik |
wydawnictwo: | Arkady |
wydanie: | Wydanie I, dodruk 2, Warszawa |
data: | 11 września 2024 |
forma: | książka, okładka miękka |
wymiary: | 180 × 230 mm |
liczba stron: | 128 |
ISBN: | 978-83-2135127-8 |
Nie potrzeba żadnych nadzwyczajnych przyborów ani wymyślnych materiałów piśmiennych, żeby robić słodkie rysuneczki. Angela Nguyen w prosty i zabawny sposób pokazuje, jak dodać wdzięku każdemu rysunkowi i pokochać kawaii! Aż chce się chwycić długopis lub pióro i zacząć rysować!
Angela Nguyen, autorka książki, jest popularną graficzką, ilustratorką książek dla dzieci, twórczynią serii komiksów ,,Somewhere in the World" (,,Gdzieś na świecie"). W Internecie, gdzie zamieszcza swoje prace jako Pikarar, ma ponad 40 tysięcy fanów.
Młodych adeptów rysunku prowadzi, krok po kroku pokazując, jak rysować słodkie postaci, zwierzątka, rośliny, a nawet przedmioty - bo w kawaii wszystko się uśmiecha, nawet kanapka. ,,Urocze ilustracje zawsze kogoś uszczęśliwią - mówi. - Nawet jeśli narysuje się je tylko na serwetce, to i tak umilą komuś dzień".
Na sąsiedniej półce
-
[ książka ]Kawaii. Jak rysować naprawdę urocze zwierzątka? Rysuj stworzonka tak słodko, jak można!Angela Nguyen
-
[ książka ]Kawaii. Jak rysować naprawdę uroczo? Dookoła świata...Angela Nguyen
-
[ książka ]Kawaii. Jak rysować naprawdę urocze potrawy?Angela Nguyen
-
[ książka ]Czy są plasterki na duszę? Jak zrozumieć problemy i choroby psychiczne (seria: Ja i moje emocje)Dagmar Geisler
-
[ książka ]Gdyby Józka nie skłamała...Izabela Michta
-
[ książka ]Obrazkowy atlas świata. (seria z piórem KAKADU)Catherine Bruzzone
-
[ książka ]Zęby. Masz tylko dwa zestawyMagda Gargulakova, Marie Urbankova
-
[ książka ]Zwierzęta Polski. (seria: Poznaj z nami...)Maria Zagnińska
-
[ książka ]Sekretne życie owadówMoira Butterfield
-
[ książka ]Drzewa ratować trzeba! Mała Czesia pomaga przyrodzieAnna Lott
-
[ książka ]Wielka Księga Magii i Czarodziejstwa. Kompletny przewodnik po edukacji Harry'ego PotteraMuggleNet
-
[ książka ]Antek z babcią na podniebnym szlaku, Antek z babcią, tom 3Thomas Brunstrom
LINKI SPONSOROWANE
Najnowsze informacje na Tu Stolica
REKLAMA
Misz@masz
Artykuły sponsorowane
REKLAMA
Kup bilet
Znajdź swoje wakacje
Polecamy w naszym pasażu
REKLAMA