Dla twojego bezpieczeństwa
| autor: | Grzegorz Zasuwik |
| wydawnictwo: | Wydawnictwo Drageus |
| wydanie: | pierwsze, Warszawa |
| nowość: | 30 września 2025 |
| forma: | e-book (epub, mobipocket) |
| liczba stron: | 492 |
| ISBN: | 978-83-6810294-9 |
Barrhus Allport jest Duchem - funkcjonariuszem Dywizji Utylizacji Chorych, służby zapewniającej bezpieczeństwo mieszkańcom inteligentnych miast. W roku 2029, po serii wojen domowych, epidemii i katastrof naturalnych, zasiedlono pierwsze z nich - Nova City. Każdy mieszkaniec porusza się na zewnątrz w skafandrze, który zapewnia bezpieczeństwo przed wirusami, a także przyjmuje wspomagający układ odpornościowy Lek. Przy wsparciu Singletonu, czyli rządów Sztucznej Inteligencji, oraz Organizacji Zjednoczenia Ziemi powstały jeszcze setki inteligentnych miast.
Allport ma odnaleźć i zutylizować ważne figury w Sojuszu Wolnych Ludzi, organizacji terrorystycznej zrzeszającej tych, którzy żyją poza bezpiecznymi granicami Novy. Przy okazji wpada na ciekawy trop: Sztuczna Inteligencja, która rządzi światem, nie potrafi złamać szyfru stosowanego przez SWL.
Jednym z podejrzanych w sprawie jest niejaki Tomasz Zieliński, kierownik zmiany w laboratorium przepotężnej Korporacji Mozzerra. Zostaje oskarżony o udział w terrorystycznym spisku.
Chcesz wiedzieć, jakie jeszcze intrygujące i niepokojące rzeczy odkryje Allport i jak potoczą się losy bohaterów? Jeśli tak, koniecznie sięgnij po tę książkę.
Na sąsiedniej półce
-
nowość[ książka, audiobook, e-book ]Wieczny pokójJoe Haldeman
-
nowość[ e-book ]Trzy opowiadania science fiction. Trzy wizje przyszłości Próżnia, Nosiciel, ParadygmatAdam Binduga
-
nowość[ e-book ]Głębia. ImprintMarcin Podlewski
-
nowość[ książka ]Beowulf. Przekład i komentarz oraz Sellic Spell pod redakcją Christophera TolkienaJ.R.R. Tolkien
-
nowość[ książka, e-book ]Gdzie dawniej śpiewał ptakKate Wilhelm
-
nowość[ książka ]Nim pożrą nas ćmySzymon Rogowicz
-
nowość[ książka, e-book ]Mesjasz DiunyFrank Herbert
-
nowość[ książka ]Upadek GondolinuJ.R.R Tolkien
-
nowość[ książka ]Beren i Luthien. Pod redakcją Christophera TolkienaJ.R.R Tolkien
-
nowość[ e-book ]Fa-laPaweł Famus
-
nowość[ e-book ]Mr. - OkPaweł Famus
-
nowość[ e-book ]Ka-ryPaweł Famus
LINKI SPONSOROWANE









































