REKLAMA

Charlie przemienia się w T-Rexa

tytuł oryg.: Charlie changes into a T-Rex
autor: Sam Copeland
przekład: Maciej Potulny
wydawnictwo: Media Rodzina
kolekcja: Charlie
wydanie: Poznań
data: 16 września 2020
forma: książka, okładka miękka
wymiary: 135 × 205 mm
liczba stron: 292
ISBN: 978-83-8008684-5

Inne formy i wydania

książka, okładka miękka  2020.09.16

"Charlie przemienia się w T-Rexa" to druga część zabawnej serii książek dla dzieci Sama Copelanda i kontynuacja tomiku "Charlie zmienia się w kurczaka" .

Charlie McGuffin znowu ma problem... Nie przestał zmieniać się w przypadkowe zwierzęta, a na domiar złego firma jego taty wpada w kłopoty. Rodzinie Charliego grozi więc konieczność sprzedaży domu i przeprowadzki do cioci Brendy, która ma siedemnaście kotów (oraz drewnianą nogę). Te tarapaty sprawiają, że trudno mu kontrolować, w którym momencie zmieni się w zwierzę. A jeszcze trudniej - jak wrócić do ludzkiej postaci. Czy wreszcie zapanuje nad swoją mocą specjalną, czy już na zawsze utkwi w ciele gołębia...? Druga, wywołująca konwulsyjne wybuchy śmiechu przygoda Charliego McGuffina idealnie nadaje się dla fanów Davida Walliamsa i Roalda Dahla.

"Charlie przemienia się w T-Rexa" to idealny prezent dla dziecka - wesoła, wciągająca i pełna zabawnych ilustracji opowieść!

Na sąsiedniej półce

Szukasz książki, audiobooka? Skorzystaj z wyszukiwarki
;

REKLAMA

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na Tu Stolica

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zima 2023/2024
Zima 2023/2024

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy