REKLAMA

Bois-Maury t. 4. Wasyl

tytuł oryg.: Bois-Maury: Wassja
autor: Hermann Huppen, Yves H
przekład: Wojciech Birek
wydawnictwo: Wydawnictwo Komiksowe
seria: Bois-Maury
wydanie: pierwsze, Warszawa
data: 29 września 2015
forma: komiks, okładka twarda
wymiary: 215 × 290 mm
liczba stron: 48
ISBN: 978-83-7961251-2

Polski wątek w jednej z najsłynniejszych sag komiksowych? Przed nami Wasyl, czwarta już odsłona cyklu ,,Bois-Maury". Kolejny tom wielkiej, komiksowej serii historycznej to niezwykłą wyprawą na ziemie Rusi Moskiewskiej. Aymar de Bois-Maury toczył walkę o odzyskanie swego dziedzictwa aż do tragicznego końca... Ale dzieje rodu nie ograniczają się tylko do losów jednego człowieka. Przygody rodu de Bois-Maurych zaczęły się na długo przed historią Aymara. I będą rozgrywać się jeszcze wiele stuleci później!

Idąc tropem tej myśli, Hermann i jego syn Yves H. z brawurą i talentem kontynuują cykl komiksów poświęconych jednej z najsłynniejszych rodów komiksu. W czwartej odsłonie zapraszają wraz z naszymi bohaterami na wyprawę do Rusi, związaną z próbą obalenia Cara Borysa Godunowa przez Dymitra, zwanego Samozwańcem. Wśród zaangażowanych w ten konflikt ludzi jest również potomek rodu de Bois-Maury - młody towarzysz polskiej chorągwi husarskiej...

Wydawnictwo Komiksowe opublikowało już kilka komiksów tego rodzinnego duetu - ,,Stacja 16", której akcja dzieje się na pokrytym lodem radzickim archipelagu i ,,Bez przebaczenia" - mistrzowski western nawiązujący do klasyki gatunku. Polecamy!

Na sąsiedniej półce

Szukasz książki, audiobooka? Skorzystaj z wyszukiwarki
;

REKLAMA

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na Tu Stolica

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Zima 2023/2024
Zima 2023/2024

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy