REKLAMA
LINKI SPONSOROWANE
39-latek odpowie za włamanie do kontenera usługowego na Żoliborzu. Sprawca ukradł sprzęt gastronomiczny i spowodował straty na kilka tysięcy złotych.
66-letnia mieszkanka Bielan padła ofiarą oszustów podszywających się pod policjanta i pracownika poczty. Dzięki szybkiej reakcji prawdziwych funkcjonariuszy udało się zapobiec dalszym stratom.
Dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój na Ursynowie zostało zatrzymanych. Napastnicy pobili pokrzywdzonego i ukradli mu telefon wart blisko 8 tys. zł.
Nie zastosował się do znaku drogowego i próbował uciekać przed policją. Szybko okazało się, że kierowca był poszukiwany i miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.
Kaplica Moskiewska, zwana także Grobowcem Carów Szujskich, to jeden z najbardziej zagadkowych obiektów historycznych Warszawy. Choć powstała w XVII wieku, do dziś nie wiadomo dokładnie, gdzie się znajdowała.
Policja ostrzega przed rosnącą liczbą oszustw inwestycyjnych w internecie. Przestępcy wykorzystują media społecznościowe i manipulację, by wyłudzić pieniądze.
W najbliższy weekend w Warszawie nie zabraknie wydarzeń dla dzieci, rodzin i dorosłych. Wiele z nich wprowadzi mieszkańców w atmosferę zbliżających się Świąt Wielkanocnych.
Policjanci z Nowego Dworu Mazowieckiego po raz kolejny w tym tygodniu zatrzymali osobę posiadającą narkotyki. 36-letni obywatel Mołdawii usłyszał zarzuty.
Budowa tunelu tramwajowego przy Dworcu Zachodnim wchodzi w kolejny etap. Wykonawca rozpoczął betonowanie pierwszych odcinków płyty torowej.
Od 30 marca zmieni się trasa linii D4 w Legionowie. Nowa organizacja obejmie większość kursów i ma poprawić punktualność przejazdów.
Po latach występów na scenie Polskiego Baletu Narodowego Aneta Zbrzeźniak kończy karierę sceniczną. Ostatni raz publiczność zobaczy ją przy okazji spektaklu "Bajadera".
Koncert relaksacyjny "Architektura dźwięku" odbędzie się 29 marca w MOK Legionowo. W programie m.in. 20 gongów, misy tybetańskie i instrumenty wibracyjne.