REKLAMA

Artykuł sponsorowany

Jak zacząć swój biznes w handlu? Dowiedz się jak poprowadzić swój sklep Żabka w Twojej miejscowości

Jak zacząć swój biznes w handlu? Dowiedz się jak poprowadzić swój sklep Żabka w Twojej miejscowości

Szukasz zmiany czy nowych wyzwań zawodowych? Chcesz rozwinąć swój przedsiębiorczy potencjał? Dołączając do grona franczyzobiorców sieci Żabka, przy wkładzie własnym wynoszącym ok. 5 tys. zł zyskasz m.in. w pełni wyposażony i zatowarowany sklep, pakiet szkoleń, nowoczesne narzędzia oraz bieżące wsparcie serwisowe, marketingowe czy logistyczne. To wszystko pozwali rozwinąć własny, bezpieczny biznes w handlu w swojej okolicy - w całej Polsce sklepy pod zielonym logo prowadzi już ponad 7400 przedsiębiorców.

Sklepy Żabka działają w całym kraju, dając klientom dostęp do bogatego asortymentu produktowego i szerokiego pakietu usług. Placówki prowadzone są przez lokalnych przedsiębiorców, którzy współpracują z siecią na zasadzie franczyzy. Każdy nowy franczyzobiorca otrzymuje od sieci gotowy do prowadzenia sklep w dobranej, dostosowanej i wynajętej przez nią lokalizacji. Nie musi również martwić się o zatowarowanie swojej placówki, gdyż otrzymuje dostawy "pod drzwi".

Franczyza się opłaca

Sieć oferuje partnerom szerokie wsparcie na wielu polach, w tym dostęp do swojego know-how i innowacyjnych technologii, pełne zaplecze logistyczne czy marketingowe. Przedsiębiorcy prowadzący sklep franczyzowy mogą też liczyć na przejrzyste warunki współpracy i rozliczeń finansowych. Pomiędzy kwietniem a czerwcem 2022 r. w skali kraju ponad 77% franczyzobiorców osiągnęło miesięczny przychód w wysokości co najmniej 22 tys. zł lub więcej. Co więcej, przedsiębiorcy działający pod szyldem Żabki zabezpieczeni są przed trudną sytuacją na rynku energii i gazu, ponosząc stałą, zryczałtowaną opłatę za media - pozwala to ograniczyć ryzyko wzrostu kosztów działalności. Dodatkowo, aby zabezpieczyć franczyzobiorców przed ewentualnym niepowodzeniem ich biznesu wprowadziła w 2021 r. tzw. "Polisę na biznes". Jest to unikatowe ubezpieczenie, które ma zapewnić ochronę finansową przedsiębiorców w momencie, gdy któryś z nich zakończy współpracę z siecią z ujemnym wynikiem.

Franczyzobiorcy Żabki otrzymują ponadto szerokie wsparcie i doradztwo dedykowanej im jednostki - Centrum Wsparcia Franczyzobiorców, Partnerów ds. Sprzedaży czy Trenerów ds. szkoleń a, w razie usterek czy awarii w sklepie - Interwencyjnych Grup Serwisowych. Sieć udostępnia im również szereg nowoczesnych narzędzi, w tym m.in. aplikację Cyberstore umożliwiającą zdalne zarządzanie placówkami za pomocą smartfona - daje ona możliwość sprawdzenia stanu zatowarowania czy terminu kolejnej dostawy.

Jak rozpocząć biznes franczyzowy z Żabką?

Każda osoba zainteresowana rozpoczęciem współpracy z siecią musi przejść proces rekrutacji i szkoleń. Dzieje się to niezależnie od tego, czy posiada profilowane wykształcenie, albo czy działała wcześniej jako przedsiębiorca. Znaczenie ma przy tym motywacja do zarządzania własnym sklepem, zaangażowanie, przedsiębiorcza postawa i pracowitość. Zarówno rekrutacja jak i szkolenia - m.in. ze sprzedaży, finansów, IT czy obsługi klienta - są ważnym etapem w bliższym poznawaniu się między siecią a franczyzobiorcami, a także budowania wiedzy nt. Żabki przez przyszłych franczyzobiorców czy zdobywania lub poszerzenia przez nich kompetencji w zakresie handlu i prowadzenia własnego sklepu.

Do otwarcia sklepu franczyzowego potrzebny jest ponadto wkład własny wynoszący około 5 tys. zł., który przeznaczany jest na zakup kasy fiskalnej i koncesji refundowanej po 3 miesiącach od startu biznesu.

Dbaj o swój biznes

Franczyzobiorcy prowadzą sklepy w ramach tradycyjnej działalności gospodarczej. Jak każdy przedsiębiorca w Polsce, także i oni muszą spełniać wszelkie wymogi z tym związane - niezbędne jest m.in. wypełnianie zobowiązań podatkowych wobec Urzędu Skarbowego czy opłacenie składek ZUS, a także pokrywanie pensji pracowniczych.

Interesuje Cię biznes w ramach franczyzy i chciałbyś dołączyć do grona ponad 7400 lokalnych przedsiębiorców w Polsce współpracujących z siecią Żabka? Bliższe informacje nt. franczyzy z siecią Żabka oraz współpracy i procesu rekrutacji można znaleźć na: https://www.zabka.pl/franczyza lub kontaktując się pod nr tel. 510-894-085.


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA