REKLAMA

Artykuł partnerski

ITCenter - rozwiązania informatyczne "szyte na miarę"

ITCenter - rozwiązania informatyczne "szyte na miarę"

Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się zewnętrzny zespół informatyczny. Oszczędzają czas i pieniądze a zyskują dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

ITCenter to zespół doświadczonych ekspertów, którzy od 22 lat dostarczają rozwiązań informatycznych dla średniej wielkości przedsiębiorstw. Proponują indywidualne podejście do każdego klienta i kompletne rozwiązania informatyczne, niejednokrotnie "szyte na miarę" konkretnego przedsiębiorcy z oprogramowaniem pisanym na indywidualne zlecenie.

Prawidłowo zbudowany, dobrze zabezpieczany i działający 24 na dobę system informatyczny - to podstawa sprawnie funkcjonującego biznesu. Obsługa informatyczna na miarę czasów, to nie tylko serwis, pomoc zdalna czy konfiguracja sprzętu. Usługi IT wykonane przez specjalistów z https://itcenter.pl/ to również bezpieczeństwo użytkowników, dla których utrata dostępu do danych czy uszkodzenie plików przestaną stanowić problem, dzięki stałemu wykonywaniu kopii zapasowych (backupów).

Przekazanie obsługi informatycznej zewnętrznemu zespołowi jest również znacznie tańsze niż utrzymywanie własnego działu IT.

ITCenter, jako zespół specjalistów w wielu dziedzinach, specjalizuje się także we wdrażaniu własnych rozwiązań programistycznych, adresowanych dla średnich przedsiębiorstw. Obsługuje obszary produkcji, dystrybucji, sprzedaży, magazynowania:

- logistyki magazynowania, transportu, dostaw i realizacji usług w terenie - w tym także zamówień, importu, obsługi relacji z klientem CRM

- e-commerce oraz pozycjonowania strony

- sprzedaży detalicznej

- planowania, organizacji i realizacji produkcji

- zarządzania łańcuchem dostaw

IT Center dostarcza rozwiązania informatyczne dla firm usługowych, produkcyjnych oraz handlowych. Oferuje usługi 45 specjalistów w dziewięciu działach, stałą opieką otacza obecnie 120 systemów informatycznych oraz 200 klientów. Oferta skierowana jest zarówno do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak i dużych przedsiębiorstw, zatrudniających dziesiątki lub setki pracowników w wielu biurach.

Audyt systemu informatycznego jest gratis.


Chcesz przekazać coś więcej, poprawić SEO swojej strony?

REKLAMA

REKLAMA