Forum › Bemowo
| # Kkkk 05.06.2026 23:20 |
|
|
A co z ulicą Żołnierzy wyklętych i szkołą 357?
|
|
| # Cccc 06.06.2026 14:19 |
|
|
#Kkkk napisał(a) 05.06.2026 23:20 Nic. Będą istnieć nadal.A co z ulicą Żołnierzy wyklętych i szkołą 357? |
|
| # Art 06.06.2026 18:12 |
|
|
#Kkkk napisał(a) 05.06.2026 23:20 A co z ulicą Żołnierzy wyklętych i szkołą 357? Znając ZDM to ci kretyni zwiększą liczbę progów zwalniających. |
|
| # Wwa 07.06.2026 14:02 |
|
|
Ciekawe, cisza zapadła nad głośnym sąsiedztwem obecnej trasy S8 w rejonie budynków R. Bailly 1, 3, 5 oraz budynków jednorodzinnych przy R. Bailly. Dołożenie sąsiedztwa trasy S7 to będzie armagedon. Chyba, że GDDKiA zakłada totalny korek na połączeniu obu trasy przez większość dnia. Brak trasy NS tu się kłania
|
|
| # Cccc 08.06.2026 22:37 |
|
|
Kupiłeś dom lub mieszkanie przy ul. Rosy Baily? - To przegrałeś życie.
|
|
| # esdt 16.06.2026 16:50 |
|
|
Ten tunel to powinien być w zasadzie aż do skrzyżowania z Lazurową. Huk od trasy nie daje życ w spokoju mieszkańcom bloków położonych przy trasie
|
|
| # Trasmen 17.06.2026 02:11 |
|
|
#esdt napisał(a) 16.06.2026 16:50 Ale większość tych bloków wybudowano w trakcie budowy lub po wybudowaniu trasy S8! Nie widziały gały, co brały?Ten tunel to powinien być w zasadzie aż do skrzyżowania z Lazurową. Huk od trasy nie daje życ w spokoju mieszkańcom bloków położonych przy trasie Inna rzecz, że odcinek tej trasy przechodzący przez Bemowo powinien być umieszczony w głębokim wykopie, możliwym do przekrycia stropem w przyszłości. Ale GDDKiA pożydziła na kosztach jego budowy, więc tunelu tam nie będzie jeszcze przez sto lat. |
|
LINKI SPONSOROWANE
Szukasz kursów do matury? Poznaj sprawdzone
Kursy Maturalne w Warszawie
Wstąp do księgarni
Najnowsze informacje na TuBemowo
Misz@masz
Artykuły sponsorowane
REKLAMA
REKLAMA
Kup bilet
Znajdź swoje wakacje
Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.
Polecamy w naszym pasażu
Wstąp do księgarni
REKLAMA
REKLAMA






































