REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

zmiana trasy 508

# Niki

23.12.2005 18:36

Kto tak głupio wymyślił???
Dlaczego 508 ma tak samo jeździć jak E-4 do Pl. Wilsona,
czy nikt nie pomyślał o osobach dojeżdżających z zachodniego???

 ragozd

23.12.2005 18:50

czlowieku - 404 i 186 to pies? Kiedys jechalem 508 z dworca i zalowalem - korki w centrum to masakra w porownaniu z mala obwodnica.

# Aniabar

23.12.2005 22:16

Myślę, że z dojazdem z Dworca Zach. w ciągu dnia nie ma problemu, gorzej wieczorami. Wówczas 404 już nie jeźdi, zostaje 186. A po drugie - do przystanku jest kawałek, z plecakiem lub bagażem trochę ciężko i niebezpiecznie.
Już kiedyś nad tym problemem się zastanawiałam i własnie wymyśliłam, że najlepsze rozwiązanie to gdyby 186 puścili Szczęśliwicką a nie całym odciniem Bitwy Warszawskiej. Wówczas zachaczałoby o przystanek, który jest tuż pod dworcem.

REKLAMA

# Aniabar

23.12.2005 22:39

Do ragoza:
Jeszcze jedna sprawa - 186 już jest strasznie zapchane - jeżdzę z Bitwy Warszawskiej, to wiem. Po drugie, 186 i 404 ma pętlę na Tarchominie, więc na Nowodwory trzeba się jeszcze przesiadać. Niby parę minut, ale czasami denerwuje.

 ragozd

28.12.2005 09:30

Cala idea zmian to wlasnie przesiadanie sie. Nie da sie zrobic komunikacji by dowlone dwa punkty w miescie byly polaczone jedna linia.
W czasie gdy zapchane jest 186, to akurat 404 jezdzi. wiec moze warto sie przesiac? A wtedy przesiadka z 186 na linie jadace na Nowodwory to przewaznie mniej niz 2 minuty.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024