REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

złobki

# eska

03.06.2005 12:59

jestem nową mieszkanką białołęki, nie mogę znalezc nigdzie informacji o zlobkach w dzielnicy, czy ktos może mi pomóc?

# xxx

03.06.2005 13:01

Jeden złobek prowadzi żona burmistrza, a drugi jej kolezanka (co prawda była, ale zawsze)

# Ala

03.06.2005 15:05

Dobry żłobek jest przy ul. Kolskiej - niedrogi można wytrzymać i czynny całą dobę

REKLAMA

# nick

03.06.2005 19:17

eska zapomnij o dobrych żłobkach i drodze edukacyjnej swojej pociechy na Białołęce!!!!! Jeżeli chodzi o prywatne haha - to też można się zastanawiać kto wydał zgodę na ich otwarcie....

# eska

04.06.2005 14:58

czyli nie polecacie złobków białolęckich? a jak cenowo? one są dotowane, czy zupełnie prywatne?

# xyz

05.06.2005 10:42

Sprawdz sama w obu przeciez to nie sa wiekie odleglosci.

REKLAMA

# BabaZDzieckiem

05.06.2005 15:30

Jeden jest przy Nowodworskiej (Puchatek), drugi przy ul. Okienko, trzeci przy Książkowej. Puchatek dotowany przez dzielnicę, należało zgłosić się w kwietniu z niskimi dochodami :) Przy Książkowej nie ma miejsc, zupełnie prywatny. Przy Okienko grupa żłobkowa (pięcioro dzieci), koszt ok. 600 pln za miesiąc.
Nasza pociecha będzie jeździć na Bródno - najbliższy żłobek "państwowy".
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break