REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# mieszkaniec_

23.01.2019 08:27

Wygląda mi to na idealne miejsce na zieleń... dużo zieleni.

 drugastrona

23.01.2019 10:18

Co może powstać na terenie, nad którym rozciągają się kable linii energetycznej? Tylko coś niskiego/płaskiego. Najlepiej jakiś mini park czy skwer. Parking to zły pomysł, bo kto i po co miałby tam parkować, skoro w samej galerii jest wielki parking?

# grzesiek

23.01.2019 10:29

a ja tam kiedyś widziałem lisa :)

REKLAMA

# Klyjent

23.01.2019 12:54

Parking zewnętrzny.
Każda moja wizyta autem w galerii łączy się z błądzeniem po parkingu podziemnym a po zakupach, szukaniu auta. na parkingu zewnętrznym nie byłoby takiego problemu.

# GGG

23.01.2019 16:28

#Klyjent napisał(a) 23.01.2019 12:54
Parking zewnętrzny.
Każda moja wizyta autem w galerii łączy się z błądzeniem po parkingu podziemnym a po zakupach, szukaniu auta. na parkingu zewnętrznym nie byłoby takiego problemu.
Żal mi Ciebie.Może przesiądź się do autobusu.Chociaż zapewne tu też miałbyś problemy z trafieniem do przystanku....

# tysz klejent

23.01.2019 17:20

Wysiadasz z samochodu, wyjmujesz worek z piaskiem, robisz dziurkę w worku, zarzucasz na plecy i idziesz na zakupy. Wracasz po swoich śladach zbierając piasek. .... A cały parking jest oznaczony kolorami( dla analfabetów) i literko-cyframi dla wykształciuchów.

REKLAMA

# BDM

23.01.2019 22:03

A nawet więcej: parking jest wyposażony w system rejestrujący miejsce Twojego samochodu i pozwalający go odnaleźć - wystarczy podać numer rejestracyjny pojazdu.
A co do meritum - oto kolejny artykuł o wyssanym z palca problemie, którego "rozwiązaniem" ma być zepsucie tego co nikomu normalnemu nie przeszkadza.
Ok, może wydeptany kawałek można by zmienić w chodnik, ale tak na prawdę to należało by zapytać zarząd Galerii po jaką cholerę w godzinach porannych mają zamknięte główne wejście? Jakby było normalnie otwarte to nikt by przez trawnik nie szedł do wejścia bocznego i nie było by żadnego problemu.

# GTC

24.01.2019 20:39

Parking naziemny byłby dobry. Dobrze byłoby też zorganizować jakiś cywilizowany bazarek, gdzie można byłoby kupić świeże owoce i warzywa, bo te w Carrefour to lipa.

# jankub

26.01.2019 20:01

Przebywanie pod liniami wysokiego napięcia jest bardzo szkodliwe.
Ta linia powinna już dawno zniknąć z krajobrazu Białołęki.
Ktoś nie rozumie, że Białołęka już nie jest podwarszawską wsią

REKLAMA

# amina

03.02.2019 10:30

#Klyjent napisał(a) 23.01.2019 12:54
Parking zewnętrzny.
Każda moja wizyta autem w galerii łączy się z błądzeniem po parkingu podziemnym a po zakupach, szukaniu auta. na parkingu zewnętrznym nie byłoby takiego problemu.
Przeciez w galerii jest system wyszukiwania auta. wystarczy wpisac nr rejestracji

# Era

04.02.2019 18:29

Oby nie parking, za to piękne nasadzenia byłyby idealne.

 Pani Wiosna

24.05.2019 23:25

Dzięki Wiośnie, każda Polka i Polak do 26 roku życia będą mogli bezpłatnie podróżować po Unii Europejskiej. #wiosna #wiosnabiedronia #KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break