REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Wypadanie włosów sposoby

# SKIR

25.08.2020 11:02

Mam spory problem z wypadaniem włosów i zastanawiam sie jakie metody mogą na to pomóc... Czy macie jakieś swoje sprawdzone sposoby na wypadające włosy?

# Frelke

25.08.2020 13:18

Badania przede wszystkim. Ferrytyna i żelazo. B12. Wazne czy bierze sie jakies leki? Np u mnie my metforminir masakrycznie mi wypadaly. Zwiekszylam suolementacje magnezu b12 i komplex b12 na wlosy. Wcierka medimed od agnieszki dziala cuda.
Zauwazylam u siebie (fryzjerka potwirdzila) ze jsk dlugi czas nie obcinam koncowek to wlosy silniej wypadaja przy slabszych cebulkach. Dobrze jest obciac z 3 cm.
Jeśli chciałabyś wprowadzić specjalistyczne kosmetyki, polecam serię Delpos: http://www.delpos.pl
Może nie jest to najtańsza seria kosmetyków ale dobrze wpływa na stan czupryny.

# Asiek

08.11.2021 13:32

Problemem może być niedobór żelaza, warto zrobić badania czy nie masz za mało tego pierwiastka, w razie czego ja zamawiam sobie fajnie przyswajalne żelazo https://www.phamily.pl/produkt/sideral-forte,18.html i moje wyniki wróciły do normy, a miała spory niedobór.

REKLAMA

# bronka

12.11.2021 13:23

Po koronie moje włosy znacząco zaczęły wypadać, coraz więcej zostawało ich na szczotce. Postanowiłam łykać witaminy, lepiej się odżywiać i zainwestować w serum Hair cure na porost włosów. To były dobre kroki bo przez regularne stosowanie włosy zaczęły odrastać i lepiej wyglądać.

# Daga

04.12.2021 21:26

Proponuje kupić sobie Olejek Hasna ,znakomicie odżywia , odbudowuje włosy, zapobiega ich wypadaniu. Naturalny, dla mnie ratunek dla włosów
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA