REKLAMA

refleks chlodnictwo 2024-11-21 1refleks chlodnictwo 2024-11-21 2refleks chlodnictwo 2024-11-21 0
Forum › Wola

REKLAMA

smaki zycia 2024-09-03 2smaki zycia 2024-09-03 0

Wynajmujecie komuś swoje M w Warszawie?

# oliwka2

30.09.2016 09:43

Witam. Chciałam was trochę podpytać o rynek wynajmu nieruchomości w Polsce. Wynajmujecie komuś swoje M w Warszawie? Ile na tym można zarobić? Mieszkam teraz w UK, mam mieszkanie na Ursynowie po rodzicach. Jak je korzystnie wynająć jeśli nie jestem dostępna na miejscu w kraju? Jakieś pomysły?

# jula334

03.10.2016 12:35

Warto napisać, albo zadzwonić do biura PMSPoland. Pełen kontakt jest na pmspoland.pl. Korzystam z ich obsługi jeśli chodzi o moje mieszkanie już prawie rok. Znaleźli dla mnie lokatorów, którzy mieszkają już wiele miesięcy i nie mam z nimi kłopotów. Nie są to studenci, tylko rodzina z dzieckiem. Właśnie kogoś takiego szukałam.

# nfd

13.12.2016 20:54

ja a co?
__________________
http://www.estimplant.pl/korony-i-mosty
http://wesela.pila.pl/

REKLAMA

olowkowa rekrutacja trwa 2olowkowa rekrutacja trwa 0

# Bolek

28.12.2016 22:47

Wiesz, ogromna część kupowanych mieszkań idzie pod wynajem

# Baron

28.12.2016 22:52

Ludzie, których nie stać na własne, zawsze chętnie wynajmą (zależy od okolicy oczywiście) a w międzyczasie kredyt się sam spłaca. Jeżeli chciałabyś w tym kontekście rozpatrywać kupno mieszkania to polecam. Zainteresuj się mieszkaniami na Woli, bo to bardzo dobra okolica. Fajne mieszkania są na osiedlu Stacja Kazimierz na przykład. Polnord buduje tam bardzo arakcyjne mieszkania i bez problemu mogłabyś znaleźć najemcę w krótkim czasie. Polecam się też pospieszyć bo od nowego roku zmieniają się warunki kredytów i wkład własny ma wynosić 20 procent...

# alorrrroo

23.04.2018 20:50

Moim zdaniem nie ma sensu wynajmować, lepiej kupić swoje i spłacać.
________
https://ap-kancelaria.com.pl/
http://montaz-serwis-anten.pl/
http://tsw-adwokaci.pila.pl/
http://www.parking-modlin.pl/

REKLAMA

bck kino plenerowe 02 2bck kino plenerowe 02 0

# Syf reklama

23.04.2018 21:49

Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy
:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
:

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

biedronka 050 3biedronka 050 0
Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

cmp moje zdrowie 1cmp moje zdrowie 2cmp moje zdrowie 0

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

bck kino plenerowe 03 2bck kino plenerowe 03 0

REKLAMA

autoreklama tustolica 2autoreklama tustolica 0

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni