REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Wszystkie kobiety to jędze nie chcialy doopy dac

# incelmizogin4

27.02.2023 05:26

bo nie chciałem je pożądać, podrywać i pracować i bylem bardziej myślący o seksie, więc byłem idealnym obiektem do pastwień sie ich na mnie, bo lubią sobie nabijać ego takimi 'słabszymi', odgrywać cnotliwe i gnębią myślących o seksie, żeby oferowali coś więcej. Seksbiznes kobiet. Oczywiście kobiety myślące o seksie nie są gnębione, tylko mężczyzn trzeba gnebić, taka kultura piękna. Kobiety mogą nawet prostytucje uprawiać i robią to właściwie wszystkie, prostytutki jawne i ukryte.
Jeden rodzaj prostytutek to oficjalnie sie sprzedajace za kase np roksa, odloty, inne strony towarzyskie, drugi rodzaj prostytutek, to te ukryte sprzedające sie w formie przyzwolenia kulturowego, czyli oczekują odpowiedniego standardu życia - kreatywny sp0nsor który wciągnie w wir życia, doktor z ponadprzecietną znajomoscią drugiego języka. Tworzone związki z mężczyznami okreslają powszechnie mianem miłości, dzieki zawoalowanej metodzie czerpania korzyści niewzbudzają sensacji, są przykładnymi sąsiadkami.
Każda żona to prostytutka, tyle że droższa.
Tylko nie mówice mi ze hipergamia kobiet jest dobra, bo mam na to swoje zdanie. Takie że mam niechęć gdy ktos mi stawia ultimatum - przymusza i sie wycofuje z życia w takim świecie. Taka hipergamia polegająca na stawianiu ultimatum - przymuszaniu niszczy zdrowy rozwój i relacje uczuciowe, a nawet może wywołać zagłade świata. Co innego gdyby kobiety miały odwrotne podejście - dać coś od siebie, w tym przypadku doope, wtedy bym potrafił coś dać od siebie, pojawiły by się chęci coś tworzyć, może bym nawet coś wynalazł, tak jak w piramidzie Masłova - żeby dalej iść, muszą być zapewnione podstawy. I to byłby naturalny rozwój mogący dać znacznie lepsze owoce, niż rozwój przymuszony. Ale kobiety tego nigdy nie zrozumieją, zawsze muszą po swojemu.

 freleser

27.02.2023 15:16

nie ma co się nad sobą użalac. Musisz popracować nad sobą i udawać że ci nie zależy wtedy panienki samę będą się wypinać. Udawaj bogatego kup jakiś złoty zegarek na Aliexpress za 50zł. Wynajmij auto na randkę. 2 - 3 raz i nogi rozłożone. Jak juz ci da to powiedz że zegarek to podruba, auto wynajęte i co ona na to ?.... Możesz też pobrać tabletki Prosent 600 na wzmożone wytwarzanie feromonów laski to wyczuwają. Ogólnie musisz wykazać się sprytem i przebiegłością żeby zamoczyć nie ma rady.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA