REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# OLA

24.10.2012 10:04

W końcu coś się dzieje w tym ratuszu dla mieszkańców. Z chęcią się wybiorę do zobaczenia Panie Marcinie. :D

# marian

24.10.2012 10:17

Korowaj ewidentnie narzucił tempo debaty społecznej na Białołęce. Pytanie co jest tego powodem? Odpowiedz są dwie, albo koledzy chcą go wygryźć i się umacnia społecznie, albo albo po prostu chce coś zrobić dla mieszkańców, bo do wyborów jeszcze przecież bardzo, bardzo daleko. Tak czy inaczej, podziwiam aktywność i szczerze kibicuję.

# derto12

24.10.2012 10:25

Na bogato... "wstęp wolny!", "Zapewniamy kawę, herbatę, coś słodkiego i małą przekąskę", "Mark Gungor jest jednym z najbardziej rozchwytywanych mówców o małżeństwie i rodzinie w Stanach Zjednoczonych." Ciekawa propozycja na weekend chyba się wybiorę.

REKLAMA

 Matka_Sławka_z_Gdańska

24.10.2012 11:12

... to może już nie jedz od piątku?

# Tridlle

24.10.2012 11:13

Na bogato, a co!
To wszystko dlatego, że mamy kryzys.
Najważniejsze jest, aby się dobrze bawić.
Co tam kryzys jak się ma dobre samopoczucie.
Trzeba się wykupić u mieszkańców
Zarówno Most Północny, brak działań na rzecz poprawy sytuacji w szkołach, bezmyślne wydatki i uległość wobec partii.
Czy to uratuje radnych PO? Zobaczymy.

# Zniesmaczony

24.10.2012 11:27

Fajny omłot dla mas, koledzy z PO ostatnimi czasy w każdym miejscu organizują jakieś bzdurne rzeczy, a problemami, które naprawdę mają znaczenie dla społeczeństwa się nie zajmą:
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Za-to-zaplacisz-wiecej-wkrotce-2661788.html
Nic tylko się cieszyć z takiego mydlenia oczu ludziom.
Pewnie teraz - myślą pewnego kabaretu - KAWA GRATIS, jak wbiją na nią 23% Vat'u to już gratisów nie będzie. Więc ludzie czym prędzej sobie rezerwować weekendy ! Darmo darmo - taka okazja może się nie powtórzyć.
Bez pozdrowień

REKLAMA

# Ola z pola

24.10.2012 11:40

Dla czego w naszym kraju każdy nawet najsłuszniejszy projekt się torpeduję z powodu nienawiści politycznej??? Nie umiejąc znalezienie tam czegoś dobrego i cennego. Mi się osobiście to bardzo podoba! Zawistnikom i ludziom wypełnionym goryczą mówimy NIE!!!

# Łukasz Skarbka

24.10.2012 11:48

Olu, pewnie by nikogo nie ruszyło, gdyby nie zdanie o sponsorowaniu żarcia przez PO. Mnie też skręca, bo jako przedsiębiorca co miesiąc kredytuję Skarb Państwa zaliczkowym VATEM, a PO kasę ma z moich podatków. Ja nie mam na wykupienie obiadów dla dzieci, bo wpłaciłem do skarbówki, a PO z mojej kasy sponsoruje jedzenie na imprezie. Wkurzające.

# Ola z pola

24.10.2012 12:02

Organizatorem spotkania są mieszkańcy "Powyższy projekt powstaje również z inicjatywy mieszkańcy - mieszkańcom", są tam nawet przecież wymienienie Ci mieszkańcy z imienia i nazwiska. Lepiej niech PO sponsoruje jedzenie dla mieszkańców na spotkanie i ich projekty, niż bilbordy w przepychance z Kaczyńskim, te zdanie postrzegam, jako bardzo pozytywne. A inicjatywę jako słuszna, dobry kierunek, oby więcej takich wykładów. Radny Oracz też coś podobnego robić i to było super!!!

REKLAMA

# Hak

24.10.2012 12:03

#Ola z pola napisał(a) 24.10.2012 12:02
Organizatorem spotkania są mieszkańcy "Powyższy projekt powstaje również z inicjatywy mieszkańcy - mieszkańcom", są tam nawet przecież wymienienie Ci mieszkańcy z imienia i nazwiska. Lepiej niech PO sponsoruje jedzenie dla mieszkańców na spotkanie i ich projekty, niż bilbordy w przepychance z Kaczyńskim, te zdanie postrzegam, jako bardzo pozytywne. A inicjatywę jako słuszna, dobry kierunek, oby więcej takich wykładów. Radny Oracz też coś podobnego robić i to było super!!!

Zgadzam się

# what

24.10.2012 12:27

Do rzeczy... o samej prelekcji
Byliśmy z mężem w maju i bardzo nam się podobało. Polecam bo naprawdę można wielu rzeczy jakże oczywistych dowiedzieć na nowo. Wszystkim, którym zależy na podtrzymywaniu więzi w związku polecam :-)

# stazi

24.10.2012 12:46

POLECAM!

REKLAMA

# Herbert

24.10.2012 14:13

Ojoj klakierzy Korowaja widać są w akcji. Zawsze pojawiają się wpisy o podobnej strukturze, że ,,frustracje, n Nie umiejąc znalezienie tam czegoś dobrego i cennego. Mi się osobiście to bardzo podoba! Zawistnikom i ludziom wypełnionym goryczą mówimy NIE!!! ". Brawo! Tylko ciekawe czy to sam Korowaj pisze te panegiryki czy też jego znajomi ze wspólnoty chrze... .
Nie życzę sobie, aby za publiczne pieniądze w dobie kryzysu, gdzie ludzie na Pradze mają wspólne kible bez ciepłej wody były wydawane na takie bzdety i nabijały wzajemnie kasę!

# Tridlle

24.10.2012 15:05

Z uwagi na ogólny brak społeczeństwa obywatelskiego w naszym kraju to każda inicjatywa cieszy. Szczególnie, że ludzie nie potrafią i nie chcą zgłosić byle rzeczy do urzędników. Nie chce się im też mieć do nich pretensji za ich zaniedbania.
Więc ogólnie super.
Dobrze, że radni PO popierają inicjatywy mieszkańców. Szkoda, że nie wszystkich. Ubolewam, że radni PO nie popierają inicjatywy nazwania mostu tak jak chce tego cała Warszawa.
I nie podoba mi się sprowadzanie każdej dyskusji do poziomu walki politycznej.
Być może koncerty, spotkania, herbatki i inne rzeczy spowodują pojawienie się uśmiechu na twarzach ludzi w tym uczestniczących i bardzo dobrze.
Sam może skorzystam, żeby sobie humor poprawić.
Cóż jednak z tego gdy następnego dnia wychodząc z dzieckiem z domu na spacer znów zobaczę błotną ścieżkę zamiast niegdysiejszego chodnika? Cały humor przepadnie razem z ewentualnie wydaną kasą, której podobno nie ma.
Każdy ma prawo wypowiedzieć się na temat tego co się dzieje w budynku użyteczności publicznej utrzymywanym z moich podatków, jakim jest Ratusz.

# antyurzędnik

24.10.2012 20:47

Zacytuję:
"Ola z pola napisał(a) 24.10.2012 11:40]
Dla czego w naszym kraju każdy nawet najsłuszniejszy projekt się torpeduję z powodu nienawiści politycznej??? Nie umiejąc znalezienie tam czegoś dobrego i cennego. Mi się osobiście to bardzo podoba! Zawistnikom i ludziom wypełnionym goryczą mówimy NIE!!!"
Olu trzeba było więcej czasu spędzać w szkole, a nie wychodzić w pole, bo sklecenie kilku zdań w odpowiedniej formie gramatycznej sprawia Ci trudności.
Jeśli już ktoś wydaje moje podatki to niech je wykorzystuje na faktyczne potrzeby obywateli i mieszkańców. Takie spędy podobnie jak darmowe rozdawnictwo biletów do BOK-u na co lepsze imprezy jest głównie atrakcją dla urzędników i partyjniaków.

REKLAMA

# Ania82

24.10.2012 21:03

Żeby jeszcze ci partyjniacy przychodzili na imprezy w BOK, to mogliby mieć z tego jakiś pożytek. Ale ich to wcale nie interesuje. Bywają rzadko nieliczni. Na Bajorze widziałam tylko Agnieszkę Borowską, na Baranach było może trzech radnych.

# Polo

25.10.2012 00:48

Psy szczekają karawana jedzie dalej...

# mieszko

25.10.2012 10:48

mam już dość Korowaja i jego pseudoaktywności.
Spójrz Pan na prawdziwe problemy dzielnicy!

REKLAMA

# Mieszkańcy

05.11.2012 15:27

Radny Marcin Korowaj jak mało kto w tej dzielnicy coś robi, ale widać niektórym to przeszkadza. Żałosne! :(

# anturzędnik

05.11.2012 23:05

Podpis "Mieszkańcy" ? Czyżby ssali tusz z jednej klawiatury?

# Tridlle

06.11.2012 08:41

Korowaj to ten co głosował za nazwą Most Skłodowskiej?

REKLAMA

# Nie dla autostrady Światowida

11.04.2014 09:06

Póki co jakoś te deklaracje nas nie przekonują. Obecny układ nie jest zły. Światowida ma po jednym pasie w każdą stronę ale jest to szeroki pas więc umożliwia nawet wyprzedzanie. 2 pasy ? Można się nad tym zastanowić pod warunkiem, że zostanie zmniejszona szerokość tych pasów w celu uspokojenia ruchu.

# Nie dla głupoty

11.04.2014 18:44

Ja uważam że należy zlikwidować ulicę Światowida. I żeby nie było nic.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024