REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Wakacje

# Duśka

16.05.2003 20:55

Czy planujecie już wakacje? Za 5 tygodni koniec roku szkolnego. Duśka

 m0n1ka

17.05.2003 11:34

Ja jeszcze nie planuję - mam urlop dopiero od 1 września i nawet nie chce mi się myśleć, co wtedy robić, bo to jeszcze tyle czasu

# martyna

18.05.2003 09:53

No cóż, czasy kiedy odliczałam dni do końca roku szkolnego już minęły... Teraz lipiec i sierpień to dla mnie czas mniejszych korków na ulicach i mniejszego tłoku w autobusach. Oczywiście gdzieś tam pojedziemy, ale to zawsze samo wychodzi, tak bez planów.

REKLAMA

# Basia

27.05.2003 09:42

A ja właśnie wróciłam z Petersburga. Oprócz tego że wszędzie jest tam daleko to jestem bardzo zadowolona z wyjazdu.

# nickx

27.05.2003 09:58

W poprzednim roku pojechaliśmy w ciemno nad morze. Obiecałam sobie, że nigdy więcej i ... cóż. Znów w ciemno, mimo wszystko wolę obejrzeć kwaterę na żywo, niż zdecydować sie na podstawie zdjęcia w internecie.

# ka$ka

27.05.2003 22:11

A ja znalazłam osrodek nad morzem, który specjalizuje sie w pobytach rodzinnych. Ma nawet przedszkole animacyjne dla dzieci od 3 lat. Chyba zaryzykuję. I ceny nawet przystepne.

REKLAMA

# aga s

28.05.2003 10:08

Do ka$ki, byłabym wdzięczna, gdybyś mogła powiedzieć coś więcej o tym ośrodku. Czy mają swoją stronę internetową.

# ka$ka

29.05.2003 07:33

Aga, ośrodek wypoczynkowy Anna w Łazach. www.polskiemorze.pl
tel: 0-94 3408402, 0-603-651-261.
Rodzina 2+2 1050 PLN z wyżywieniem (HB), pod koniec sezonu.

# Piotrek z Odkrytej

30.05.2003 23:20

Ja w tym roku nie pojadę na wakacje, a to z przyczyny następującej: od czerwca zaczynam pracę i głupio będzie mi od razu prosic o urlop. Ale nie ma co narzekać, odpoczywałem na bezrobociu 5 m-cy i w lutym byłem w górach, a w długi weekend też w górach, więc nie będę sie rozczulał.

REKLAMA

# ka$ka

31.05.2003 07:07

To gratulacje! Dokonałeś prawie niemożliwego. Myślę, że fakt znalezienia posady zrekompensuje Ci stratę wakacyjnego wypoczynku. A w których górach? ka$ka

# Piotrek z Odkrytej

31.05.2003 20:16

No w polskich - Jaszowiec. Pięknie było, jeszcze tam wrócimy z żoną. Nie dokonałem tego sam, w poszukiwaniach uczestniczyli znajomi, koledzy, koleżanki, przyjaciele, rodzina..... No dobra, bo zaraz wszyscy będą matkami sukcesu. Udało się i trochę się boję pierwszego dnia.

 Mirkaa

17.08.2017 20:38

Warto planować troszkę wcześniej wakacje, ponieważ łatwiej jest o nocleg. Ja zazwyczaj załatwiam takie rzeczy 3-4 miesiące przed wakacjami. Zazwyczaj jeżdżę w góry w to samo miejsce więc wiem kiedy należy rezerwować pokój. Do wyjazdu w góry przygotowuję się nieco wcześniej by zawsze mieć czas na dokupienie jakiś akcesoriów turystycznych. Jeżeli jakiś potrzebujesz na wyjazd to polecam zajrzeć do nich https://trekmondo.pl/kontakt/bo mają spory wybór i dobre ceny :)

REKLAMA

 rosa

22.08.2017 09:42

Ja swój wolny czas w wakacje zamierzam poświęcić na działanie w stowarzyszeniu, do którego należę. Chodzi o to: http://www.stowarzyszenierosa.pl
Polecam zajrzeć i dołączyć jeśli ktoś jest zainteresowany taką tematyką.

 Adrian

25.08.2017 18:01

U mnie już po wakacjach, niestety nie były do końca udane, bo walnęło mi coś w skrzyni biegów w moim Mieciu, na szczęście Andrzej mechanik z serwisu na Daimlera szybko uporał się z problemem. Tak to jest jak w wakacje da się żonce pojeździć :) zaraza skrzynia biegów w rozsypce.

 MagdalenaG

13.11.2017 13:07

Ja byłam w Czarnogórze w miejscowości Bar w apartamencie Solatium Booking. Dosc tanio bylo przy 3 osobach dorosłych.

REKLAMA

 Olaaa90

14.11.2017 08:48

Aktywność fizyczna w dzisiejszych czasach to absolutna konieczność. Nie wyobrażam sobie, że można nie dbać o własne zdrowie wtedy, kiedy świat daje nam tyle zagrożeń (siedzący tryb życia, zanieczyszczenia powietrza...). A można jakkolwiek zmniejszyć tego konsekwencje. Dlatego polecam zapisać się na treningi personalne, bo wtedy ryzyko jakichkolwiek problemów ze zdrowiem jest niemal żadne. Ja swoją trenerkę znalazłam tutaj: http://lepszytrener.pl/fitness
I wiadomo, że najlepiej zacząć przed wakacjami! :)
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA